.Güncel Bilgiler

Denizbank Facebook Banka şubesi

Facebook’ta dünyanın ilk banka şubesini açtık!

Bankacılık işlemlerinizi artık Facebook’tan da gerçekleştirebilirsiniz!

Arkadaşınıza para gönderin, hesabı olmasa bile DenizBank ATM’sinden çeksin ya da başkasına göndersin.

Uygulama üzerinden kredi kartı ve hesap bilgilerinizi görüntüleyin, ajandanızı düzenleyin.

Dünyada ilk olan uygulamamız ile geleceğin bankacılık deneyimini yaşayın. Bundan böyle feys’te de hayat Deniz’de güzel!

Aktivasyon
DenizBank Facebook Bankacılığı’nı kullanabilmeniz için öncelikle AçıkDeniz İnternet Bankacılığı kullanıcı adı ve e-parolanızın olması gerekmektedir.

Aktivasyon için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

AçıkDeniz’e e-parolanız ve giriş yapın, Facebook Bankacılığı menüsünden; Facebook Bankacılığı’nda kullanmak istediğiniz hesabı seçin, “Facebook’a Bağlan” butonuna tıklayın, Son olarak da Facebook hesap bilgilerinizi girerek DenizBank hesabınızla Facebook hesabınızı eşleştirin. Aktivasyon işlemi bir defaya mahsus yapılmaktadır.

Nasıl Kullanırım?
Facebook.com/Denizbank altında yer alan Bankacılık sekmesindeki “SMS Şifresi Al” butonuna tıkladıktan sonra bankamızın sisteminde kayıtlı cep telefonunuza gelen doğrulama şifresi ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Uygulamaya her girişinizde bankamızın sisteminde kayıtlı cep telefonunuza SMS Şifresi gönderilerek giriş yapmanız istenecektir.

Hangi İşlemleri Yapabilirim?
Para Transferi

Arkadaşlarınızın cep telefonlarına veya hesaplarına 7/24 para gönderebilirsiniz. Para gönderdiğiniz arkadaşınız, DenizBank müşterisi olmasa bile herhangi bir DenizBank ATM’sinden gönderdiğiniz tutarı çekebilir.

Kart Bilgileri

Tüm DenizBank kredi kartlarınızın özet bilgilerini izleyebilir, geçmiş dönem harcama grafiğini görüntüleyebilir, harcamalarınızı sektör bazlı grafikte görebilirsiniz.

Varlıklarım

Vadeli-vadesiz hesap bakiyelerinizi görebilir, kredi ve kart borçlarınızı takip edebilir, fon portföyünüzü görüntüleyebilirsiniz.

Ajanda

Ajandanız sayesinde arkadaşlarınızı doğum günlerini görebilir, hatırlatmalar ile ödeme tarihlerinizi takip edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet Merkezi

Her türlü şikayet, memnuniyet ve öneri mesajlarınızı anında paylaşabilirsiniz.

Güvenlik
DenizBank Facebook Bankacılığı, tüm dünyaca benimsenmiş güvenlik standartlarını kullanmasının yanı sıra, ekstra güvenlik modülleri de içermektedir. DenizBank Facebook Bankacılığı’ndaki veri güvenliği için 128 bit şifreleme kullanılmaktadır.

Aktivasyonunuzun ardından Facebook hesabına giriş yaptıktan sonra DenizBank Facebook Bankacılığı uygulamasında, bankamızın sisteminde kayıtlı cep telefonuna gelecek SMS şifresi ile giriş yapabilirsin.

SMS şifresi uygulamaya her girişinde bankamızın sisteminde kayıtlı cep telefonunuza gönderilerek giriş yapmanız istenecektir. SMS şifresi, mevcut güvenlik yapısına ek olarak geliştirilen ve cep telefonunuza gönderilen tek kullanımlık Güvenlik Kodu ile en üst güvenlik seviyesinde işlem yapmanızı sağlayan bir uygulamadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu