.Güncel Bilgiler

Denizbank Anneler Gününe özel 2012

Denizbank Anneler Gününe özel 2012, Denizbank Anneler Gününe özel 2012 nedir? Denizbank Anneler Günü hediyesi hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz buyrun

AçıkDeniz’den Anneler Günü’ne Özel
%25 İndirim Cicek.com’da!

2 – 31 Mayıs tarihleri arasında AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’na kullanıcı adınız ile giriş yaparak indirim kodunuzu alın, www.cicek.com’dan yapacağınız alışverişler için %25 indirim kazanın!

Kampanya süresince AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’na kullanıcı adınız ile giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz indirim kodunuzu www.cicek.com adresine giriş yaparak kullanabilirsiniz. İndirim kodunuzu kullanarak çiçek, gusto çikolatalı lezzetler ve çikolata alışverişlerinizi alt limit olmaksızın %25 indirimli gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları:
Kampanyadan 2 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’na kullanıcı adı ile giriş yapan müşterilerimiz yararlanabilir. Kampanya tarihleri arasında internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ekranda çıkan indirim kodunu www.cicek.com internet adresi üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilir. İndirimler çiçek, gusto çikolatalı lezzetler ve çikolata alışverişlerinde geçerlidir. Alışverişlerde herhangi bir alt limit bulunmamaktadır. İndirim oranı belirtilen tüm ürünler için %25’dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu