Kredi Kartları

Deniz Bank Classic Kart

Deniz Bank Classic Kart Hakkındaki Bilgiler çeşitli sitelerden derlenip sitemize aktarılmıştır www.internetbankasi.org

DenizBank Kredi Kartınızla, Türkiye’ de ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz heryerde alışveriş yapabilirsiniz.

DenizBank Classic Kredi Kartı

Tüm DenizBank Şubelerinden ve ATM’ lerinden nakit para çekebilir, yurtiçi ve yurtdışında Visa/MasterCard amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ödemelerinizi tüm DenizBank Şubelerinden, DenizBank İletişim Merkezinden, AçıkDeniz İnternet Şubesinden, otomatik ödeme talimatı vererek vadesiz hesabınızdan ya da kredili mevduat hesabınızdan, EFT talimatı ile diğer bankalardan yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ekstrenizin vereceğiniz bir fax numarasına / e-posta adresine veya ödeme bilgilerinizin SMS olarak cep telefonunuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

DenizBank Kredi Kartınız ile kazandığınız DenizYıldızlarını 31 Ocak 2010 tarihine kadar, hediye kataloğumuzdan dilediğiniz hediyeyi seçerek kullanabilirsiniz. 1 Şubat 2010 itibariyle kullanılmayan Deniz Yıldızları geçerliliğini kaybedecektir.

DenizBank Kredi Kartı ile Nakit Avans Çekilen Bankalar:

  • Tüm yurtiçi ve Master/Visa kart kabul eden tüm yurtdışı bankalar

DenizBank Classic MasterCard yada Visa Kredi Kartı borçlarınızı yatırabileceğiniz merkezler:

Tüm kredi kart ödemelerini DenizBank şubelerimizden ve İnternet şubemizden yapabileceğiniz gibi, size en yakın Tekstilbank*, ING Bank*, Şekerbank* şubelerinden, www.ptt.gov.tr* ve kart numaranızı girerek Garanti Paramatik’lerden* yapabilirsiniz.

 *DenizBank şubeleri dışındaki tüm ödeme noktalarından gerçekleştireceğiniz ödemeleriniz için bir sonraki ekstrenize işlem ücreti borç kaydedilecektir.

Kredi Kartı kampanyalarımızı görüntülemek için tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu