.Güncel Bilgiler

CardFinanstan ekstrenin yarısına 0 faiz 15 Aralık 2010

CardFinanstan ekstrenin yarısına 0 faiz 15 Aralık 2010 nedir? CardFinanstan ekstrenin yarısına 0 faiz 15 Aralık 2010 hakkınbda ayrıntılar aşağıdadır buyrun

CardFinans’tan ekstrenin yarısına 0 faiz

 

CardFinans, Türkiye’de bir ilk olan “Sıfır Faiz Güzelliği” kampanyası ile ekstre borcunun en az asgari tutarını ödeyen müşterilerine, kalan borçlarının 500TL’ye kadar olan bölümüne 6 ekstre dönemi boyunca faiz ödememe imkanı sunuyor.

 

 

Türkiye’nin ilk taksitli kredi kartı CardFinans, müşterilerinin kredi kartı ödemelerine 6 ay boyunca rahatlık getiriyor. CardFinans sahipleri, Türkiye’de ilk defa yapılan “Sıfır Faiz Güzelliği”  kampanyası ile ekstre borçlarının en az asgari ödeme tutarını ödedikten sonra kalan ekstre bakiyelerinin yarısına, bu tutarın 500 TL’yi aşmaması koşulu ile, 6 ekstre dönemi süresince faiz ödemiyor.

Kampanyadan yararlanmak için CardFinans sahiplerinin 444 0 900 Finansbank Telefon Bankacılığı’ndan ve Finansbank ATM’lerinden kampanyaya katılmaları gerekiyor.

CardFinans sahibi olmak için Finansbank Şubeleri, 444 0 900 Finansbank Telefon Bankacılığı, www.cardfinans.com.tr veya www.finansbank.com.tr gibi kanalların yanı sıra, TCKN yazıp kısa mesajla 2273’ten ya da 15 Dakikada CardFinans şubelerinden başvuruda bulunulabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu