Motorlu Taşıtlar Vergisi

CardFinans’la Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinize 3 taksit fırsatı 2014

CardFinans’la Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinize 3 taksit fırsatı 2014 ten yararlanmanız için sitemizde CardFinans’la Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinize 3 taksit fırsatı 2014 başlıklı konuya yer verdik bjyrun detaylar aşağıdadır…


Kampanya Detayları

2-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Finansbank kredi kartları ile www.vergikolay.com.tr , www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr ve Finansbank Şubeleri üzerinden yapın, 50.000 TL’ye kadar 3 taksit fırsatından yararlanın!
Bir müşteri kampanya kapsamında ek kartlar dahil Finansbank kredi kartlarıyla en fazla 50.000 TL’lik taksitli ödeme gerçekleştirebilir. 50.000 TL’yi aşan ödemeler tek çekim olarak gerçekleştirilecektir. www.finansbank.com.tr ve tüm Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödemeler yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.Kampanyaya bireysel ve ticari banka kartları dahil değildir.
Kampanyadan, bireysel ve ticari kredi kartı sahipleri müşteri bazında faydalanacaktır.Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu