Bayram Kredisi

CardFinans Nakit’ten Dev Ramazan Kampanyası Finanasbank 2010

CardFinans Nakit’ten Dev Ramazan Kampanyası Finanasbank 2010 nedir? CardFinans Nakit’ten Dev Ramazan Kampanyası Finanasbank 2010 başvuru koşulları nelerdir? CardFinans Nakit’ten Dev Ramazan Kampanyası Finanasbank 2010 hakkında ayrıntılı bilgileri sizler için sitemizde yayınladık buyrun www.internetbankasi.org 

10 Ağustos – 12 Eylül tarihleri arasında CardFinans Nakit banka kartı ile gıda sektöründe, POS üzerinden farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan en az 100 TL tutarındaki 4. gıda harcamasına 75 TL değerinde ParaPuan verilecek olup, kampanyadan kazanılabilecek ödül tutarı müşteri başına maksimum 75 TL’dir.

Müşterilerimiz kampanyamızdan bir defa yararlanabileceklerdir.

Aynı gün içinde 1 defadan fazla 100TL ve üzeri gıda harcaması yapılması durumunda, bu harcamalardan sadece bir tanesi kampanya kapsamına dahil edilecektir.

Finansbank, şahıs hesaplarına bağlı olan CardFinans Nakit banka kartının ticari amaçlı kullanımını tespit etmesi durumunda, kişileri kampanyadan hariç tutma ve varsa bu kullanımdan kazanılan ParaPuan’ları geri alma hakkına sahiptir.

Müşterinin yaptığı tek çekim işlemler, taksitli işlemler, KMH’ı ile yaptığı işlemler kampanyaya dahil edilecek olup, yurtdışında yaptığı işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanyaya gıda sektöründe hizmet veren market,bakkal,kasap,şarküteri,pastane,cafe,restoran ve benzeri, Finansbank üye işyeri olan ve olmayan tüm işyerleri dahildir.

 Finansbank, kampanyaya dahil olan üye işyerlerinden yapılmış dahi olsa gıda harcaması dışında harcama yapıldığını tespit etmesi durumunda, bu harcamaları kampanyadan hariç tutma hakkına sahiptir.

Kampanyadan gerçek kişi olan tüm CardFinans Nakit Banka Kartı sahipleri yararlanabilir, tüzel kişiler kampanyaya dahil değildir.

Müşterilerimizin kampanyamızdan kazanacakları ParaPuan ödülleri 23 Eylül 2010 tarihinde yüklenecek olup, kampanyadan kazanılan ParaPuan’lar 30 Eylül Perşembe gününe kadar kullanılmaması durumunda 1 Ekim Cuma günü silinecektir.

Ayrıntılı bilgi için; 444 0 900

Hemen bir CardFinans Nakit sahibi olmak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu