.Güncel Bilgiler

CardFinans GOdan son model ARABA hediye

CardFinans GO’dan son model ARABA hediye nedir? CardFinans GO’dan son model ARABA hediye hakkında detaylar aşağıdadır buyrun

Finansbank’ın gençlere özel kredi kartı CardFinans GO’ya, 15 Ekim–31 Aralık tarihleri arasında başvuru yapan gençler arasında düzenlenen çekilişte, 1 kişi son model Mini One’ın sahibi oldu.

 

 

Finansbank’ın, 18–26 yaş arası gençlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan kredi kartı CardFinans GO, gençlere, alışverişten geziye, eğitimden eğlenceye kadar birçok özel avantaj sunuyor. Düzenlediği özel kampanyalarla gençleri heyecanlandırmaya devam eden CardFinans GO, 15 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında kart başvurusunda bulunanlar arasında gerçekleştirdiği çekiliş sonucu 1 kişiye, hayalleri süsleyen muhteşem bir Mini One hediye etti.

Son model Mini One’ı kazanan Malatya’dan Nazire Şener, anahtarlarını, Finansbank Şaşkınbakkal şubesinde düzenlenen tören ile Finansbank Kartlı Ödeme Sistemlerinden  Sorumlu Grup Yöneticisi Serkan Yazıcıoğlu’ndan teslim aldı. CardFinans GO’nun gençler arasında en beğenilen özelliğinin 150TL’ye kadar faizsiz nakit avans ve alışveriş imkanı sunması olduğunu belirten Yazıcıoğlu, “CardFinans GO ile amacımız gençlerin harcamalarını rahatlatmak ve isteklerine daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak… İlerleyen zamanlarda gençlere daha farklı ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

CardFinans GO kartı sahibi olmak isteyenler,  GO Gençlik Bankacılığı’nın web sitesi www.gogogo.com.tr  üzerinden veya 2273 SMS kanalından kart başvurusunda bulunabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu