.Güncel Bilgiler

Bonus Business Carda Başvur 35 TL Bonus Kazan

Bonus Business Carda Başvur 35 TL Bonus Kazan nedir? Bonus Business Carda Başvur 35 TL Bonus Kazan ? Bonus Business Carda Başvur 35 TL Bonus Kazan hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun 

Kampanya Detay

Bonus Business Card’a Başvurun Kazanın, Söz Verin Kazanın!

15 Şubat 2011
15 Şubat 2011 – 31 Mart 2011 tarihleri arasında Bonus Business Card’a sahip olun ve takip eden 1 ay içinde yapacağınız ilk alışverişinize 35 TL bonus kazanın!

Kampanya detayları:

1 – ) Bonus Business Card’a Başvur 35 TL Bonus Kazan

 • 35 TL bonus kazanımı için; kartın açılış tarihi 15 Şubat 2011 – 31 Mart 2011 tarihleri arasında olmalıdır ve kartın açılış tarihini takip eden 1 ay içinde en az bir alışveriş işlemi yapılmalıdır.
 • Kartın açılış tarihinden sonraki 6 ay açık kalması gerekmektedir; aksi takdirde kartın kapatıldığı tarihten sonra düzenlenecek ilk hesap özetinde 35 TL karta borç olarak yansıtılacaktır.
 • Bonusu yükleme tarihi harcamanın yapıldığı ayın son iş günüdür.

2 – ) Sözünüze Bonus

 • Mevcut Sözüne Bonus koşulları uygulanmaktadır.
 • Sözünüze Bonus harcama tablosu aşağıda verilmiştir. 12 ay için ayda 2000 TL harcama sözü verildiği takdirde karta 150 TL bonus yüklenecektir.
 • Aylık harcama taahhüdü ile karta bonus aynı gün yüklenir.
 • Tüm kartlarınıza verdiğiniz taahhüt toplamı, toplam limitinizin %70’ini aşamaz.
 • Kullanılabilir limitinizin aylık harcama sözünüzden fazla olması gerekir.
 • Başvuru yapabilmek için kart borcunuzun geçmişe dönük her ay düzenli olarak ödenmiş veya gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir.
 • Sözünüze Bonus dahilinde harcamanız gereken aylık taahhüt tutarına taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı dahil edilecektir. İleri aylardaki taksit tutarları dahil edilmeyecektir.
 • Nakit avans ve kredi kartınıza nakit avans işlemi olarak yansıtılan (otomatik fatura ödemesi, ücret ve faizler gibi) harcamalar aylık taahhüt tutarına dahil edilmeyecektir.
 • Aylık taahhüt tutarı, talimatın verildiği ilk hesap kesim tarihinden bir gün sonra ile hesap kesim tarihi arasında gerçekleştirilmelidir.
 • Sanal karttan yapılan harcamalar Sözünüze Bonus kampanyasına dahildir.
 • Sözünüze Bonus şu hallerde sona erer; seçilen aylık alışveriş taahhüdünün yerine getirilmemesi, Sözünüze Bonus kampanyasına katılımınızdan itibaren kart borcunun düzenli ödenmemesi nedeniyle gecikmeye girmesi veya kartınızın kullanıma kapatılması, bankamız ile imzalanan şirket kredi kartı üyelik sözleşmesi hükümlerine aykırı davranışlar nedeniyle kartın bankamızca iptal edilerek yenilenmemesi.
 • Sözünüze Bonus sona erdiğinde kartın kapatıldığı tarihten sonra düzenlenecek ilk hesap özetinde Sözünüze Bonus kuralları gereği size ekstra verilen bonus miktarları 150 TL bonus için 10 TL ek tutar eklenerek kartınıza borç olarak yansıtılır.
Harcama Tutarı Ödül Bonus  
500 TL 30
750 TL 40
1.000 TL 60
1.500 TL 100
2.000 TL 150

* Sözünüze Bonus dahilinde harcamanız gereken aylık taahhüt 1 yıl için olup, taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı dahil edilecek ancak nakit avans ve kredi kartınıza nakit avans işlemi olarak yansıtılan (otomatik fatura ödemesi, ücret ve faizler gibi) harcamalar dahil edilmeyecektir. Seçilen aylık alışveriş taahhüdünün yerine getirilmemesi, kartın gecikmeye girmesi veya kartın kullanıma kapatılması, iptal edimesi, yenilenmemesi hallerinde Sözüne Bonus sona erer ve düzenlenecek ilk hesap özetinde ekstra verilen 150 TL’ye 10 TL, diğer sözünüze bonus taahhütleri için ise 5 TL ek tutar eklenerek karta borç olarak yansıtılır.

detaylı bilgiler için linke tıklayınız :

Detaylar İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu