Kredi Kartları

Akbank Wings Business Kartı

Akbank Wings Business Kartı Hakkında Bilgiler Bankaların Kendi Sitelerinden Alınmıştır Kaynak Gösterilmesi Zorunludur Açıklama İçin Başlığa Tıklayınız www.internetbankasi.org

Wings Business’ı şirketinizin seyahat, konaklama, temsil ve ağırlama gibi harcamaları için kullanabilirsiniz. Harcamalarınızdan kazandığınız Mil Puan’larla bedava uçak bileti alabilir, detaylı raporlama seçeneği ile şirket harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Harcamalardan kazanın: İş dünyasının en kolay uçuran kartı Wings Business ile şirket çalışanlarınız harcamalarından Mil Puan kazanır. Tüm kartlara ait Mil Puan’ları şirketiniz adına biriktirebilir ve kazandığınız Mil Puan’ları bedava uçak biletine dönüştürebilirsiniz. Böylece alan vergisi ödemeden dünyanın her yerine istediğiniz havayoluyla özgürce uçabilirsiniz.

Kontrol sizde: Her bir çalışanınıza ait kart limitlerini ve kart kullanımını sektör bazında siz belirlersiniz, şirket harcamalarını kontrol altına alabilirsiniz.

Kolayca yönetin: Çalışanlarınız şirketinizin adına yapacakları seyahat, konaklama, temsil ve ağırlama gibi harcamalarda Wings Business kullanarak şahsi harcamaları ve şirket harcamalarını birbirinden ayırabilir. Böylece hem çalışanlarınıza hem şirketinize büyük kolaylık sağlayabilirsiniz.

Bilgiye ulaşın: Wings Business’ın sunduğu detaylı ve esnek raporlama seçenekleri sayesinde çalışanlarınızın şirketinize ait tüm harcamalarını kolayca takip edebilirsiniz. Hem çalışanlarınız hem şirket muhasebesi için zaman kazandırırsınız.

Seyahatlerde konfor ve ayrıcalık: Wings Lounge konforundan ve indirimli vale parking hizmetinden faydalanabilir, kapsamlı seyahat güvenceleri ile seyahatlerinizde Wings Business ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

Siz de Wings Business avantajlarını yaşayabilmek için hemen Akbank Şubenizdeki Müşteri İlişkileri Yöneticisi’ne başvurun.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu