.Güncel Bilgiler

Akbank Üye İşyeri Kampanyası

Akbank Üye İşyeri Kampanyası nedir? Akbank Üye İşyeri Kampanyası hakkında ayrıntılar aşağıdadır.

Akbank POS makineleri Mercedes Vito kazandırıyor!

Akbank üye işyerleri, 1 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Akbank POS’undan kartla gerçekleştirilen her satış işlemi için 1 adet çekiliş hakkı kazanıyor. Akbank POS makinelerini daha çok kullanın, kazanma şansınızı katlayın, Mercedes Vito sizin olsun! (Müşteri numarası altında tanımlı tüm üye işyerlerinin maksimum çekiliş hakkı 100 adet ile sınırlıdır)

Diğer Hususlar:

  • Kampanya aşağıdaki koşulları sağlayan tüm Akbank üye işyerleri için geçerlidir.
  • 01.11.2012 – 31.12.2012 tarihleri arasında, kampanya şartlarını yerine getiren Akbank üye işyerleri her satış işlemi için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaklardır.
  • Kampanyaya, kampanya süresince açık ve aktif Akbank üye işyerleri katılabilir.
  • Kampanya tarihleri arasında kazanılan yeni Akbank işyerleri de kampanyadan yararlanabilir.
  • Akbank müşteri numarası altında birden fazla üye işyeri tanımlı olan işyerlerimizin, müşteri numarası altında tanımlı bulunan tüm üye işyerleri toplamından kazanabileceği maksimum çekiliş hakkı 100 adet ile sınırlıdır. (Örneğin; 5 adet üye işyeri bulunan kişinin kampanya süresi boyunca işlem adedi toplamı 540 adet olsun. Bu işyerimizin kazanabileceği maksimum çekiliş hakkı 100 adet olacaktır)
  • 01.11.2012 – 31.12.2012 tarihleri arasında gelen iptal, iade, harcama itirazı, geri yüklemeye konu olan işlemler için çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Kampanya süresi sonunda kazanan üye işyerleri incelemeye tabi tutulacak, Akbank T.A.Ş. tarafından idari veya kanuni takibe konu olan müşteriler, Akbank üye işyeri anlaşmasını iptal edenler, sözleşmesi devam etmekte olsa dahi işyeri faaliyetlerini sona erdirmiş olan işyerleri kampanyadan yararlanamazlar.
  • 18 yaşından küçükler ve Akbank T.A.Ş. çalışanları, kampanya ile ilgili ajans çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve nakde çevrilemez.
  • Bu çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bu kampanya MPİ’ nin 12.10.2012 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.03-255.01.02/2908-10814 sayılı izniyle, Akbank T.A.Ş.adına Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 01.11.2012 (SAAT:00:01)- 31.12.2012 (SAAT:23:59) tarihleri arasında Akbank POS cihazının kullanımını arttırmaya yönelik olarak, Akbank POS cihazı üzerinden kart ile gerçekleştirilen her işlem için üye iş yerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 100 çekiliş hakkı (işlem) ile sınırlıdır. Talihliler, 15.01.2013 saat 10.00’da Hedef Çekiliş 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat: 5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda ikramiye olarak; 1 kişi MERCEDES-BENZ VİTO 113 CDI 2+1 KİŞİ PANELVAN 2012 MODEL kazanacaktır. Kazanan talihliler, 17.01.2013 tarihli Akşam gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 01.02.2013 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 16.02.2013 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. İkramiyeler çekilişle belirlenen talihliye ve taahhüt edildiği şekilde teslim edilecektir. Çekilişe 18 yaşından küçükler ve Akbank T.A.Ş. ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Çekiliş tarihine kadar gelen iptal, iade, harcama itirazı, geri yüklemeye konu olan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanya süresi sonunda teknik inceleme yapılarak Akbank T.A.Ş. tarafından çekiliş tarihinden önce idari veya kanuni takibe konu olan müşteriler Akbank üye işyeri anlaşmasını iptal edenler, ve işyeri kapanan üye işyerleri katılımcı listesine dahil edilmeyecektir. Kampanyaya, kampanya süresince açık ve aktif Akbank üye işyerleri katılabilir.İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu