.Güncel Bilgiler

Akbank Turkcell TL Yükleme Talimat Kampanyası

Akbank Turkcell TL Yükleme Talimat Kampanyası nedir? Akbank Turkcell TL Yükleme Talimat Kampanyasından nasıl faydalanabilirim? Akbank Turkcell TL Yükleme Talimat Kampanyası hakkında detaylar aşağıdadır buyrun..

 

Turkcell hattınıza TL yükleme talimatı verin, TL konusma süresi kazanın! 

Turkcell hattınıza ister düzenli yükleme talimatı isterseniz azalınca yükleme talimatı verin, TL konuşma süresi kazanın!

Turkcell ön ödemeli hattınıza Akbank hesabınızdan veya kredi kartınızdan TL yükleme talimatı verin 200TL’ye varan hediye TL konuşma süresi kazanın.

  • 30 TL yükleyin, 1 hafta Turkcell’lilerle konuşmak için 60 TL kazanın;
  • 50 TL yükleyin, 1 ay Turkcell’lilerle hafta sonu konuşmak için 200 TL kazanın!

Üstelik ilk 3 yüklemede, her yüklemeden sonra doyasıya konuşmaya başlayın!

  • * Bu kampanya kapsamında 2 Ağustos 2010 – 30 Nisan 2012 tarihleri arasında Turkcell Hazır Kart’ınıza yapacağınız en az 30 TL değerindeki ilk 3 talimatlı yüklemeniz için hediye kazanırsınız. İlk 3 talimatlı TL yüklemenizde, yükleme gerçekleştikten sonra hediye TL hattınıza tanımlanır ve kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz. Talimatlı yüklemeniz 30 TL ise, 1 hafta Turkcellilerle konuşmada geçerli 60 TL, talimatlı yüklemeniz 50 TL ve üzeri ise 30 gün boyunca hafta sonu Turkcellilerle konuşmada geçerli 200 TL kazanırsınız. Kazanılan TL transfer edilemez ve yurtiçinde Turkcell’lilerle konuşmada geçerlidir. Bu kampanyadan sadece bireysel, faturasız hat sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Son TL kazanma tarihi 30 Temmuz 2012’dir, bu tarihe kadar bir abone en fazla 3 kez TL kazanabilir.
  • ** Kampanyaya aylık ve 3 aylık düzenli yükleme talimatları dahildir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu