.Güncel Bilgiler

Akbank Telefon Şubesi Kredi

Akbank Telefon Şubesi Kredi Hakkında Geniş Açıklama İçin Başlığa Tıklayınız www.internetbankasi.org

İhtiyaç, taşıt, konut kredisi başvuruları artık 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’nde!
Tek yapmanız gereken 444 25 25’i arayıp önce 9 sonra 4 tuşu ile müşteri temsilcisine bağlanmak ve kredi başvurunuzu anında yapmak. Kişisel bilgileriniz kayıtlı ise herhangi bir bilgi girişi yapmadan anında başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

Hangi krediler için başvuru yapabilirim?444 25 25 Telefon Şubesi’nden ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri için başvuru yapabilirsiniz.

Kimler başvurabilir?18 yaşının üzerinde TC vatandaşı ücretli çalışan ya da serbest meslek sahibi bütün tüm Akbank müşterileri Telefon Şubesi Kredi’ye başvurabilir.

Telefon Şubesi Kredi’ye nasıl başvurabilirim?444 25 25 Telefon Şubesi’ni arayın!
Önce 9 sonra 4’ü tuşlayıp müşteri temsilcimize Kredi başvurusu için bağlanın.
Bankamızda kişisel bilgileriniz eksiksiz ve doğru ise güvenlik sorularına cevap verip müşteri girişi yapın
Başvuru sırasında hangi kredi için ne kadar tutarda kredi talep ettiğiniz sorulacak. Bu nedenle, başvurmak istediğiniz krediyi ve tutarını aramadan önce belirleyin.
Başvurum ne kadar zamanda sonuçlanır? Başvuru sonucunuz size anında Bankamızda kayıtlı cep telefonunuz aranarak ya da SMS yolu ile bildirilecektir. Başvurunuz kabul edildi ise kayıtlı cep telefonunuz aranacak ayrıca olumlu yanıt SMS yolu ile size bildirilecektir.

Başvunuz kabul edilmediği veya eksik bilgi nedeni ile tekrar aramanız istendiği durumlar size SMS ile bildirilecektir.

Telefon Şubesi Kredi Başvurunuz Kabul Edildi ise Şubeye Giderken Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler:İhtiyaç Kredisi: Sadece kimliğiniz ve TC vatandaşlık numaranız
Taşıt Kredisi: Kimliğiniz, TC vatandaşlık numaranız ve alacağınız taşıtın proforma faturası
Konut Kredisi: Kimliğiniz, TC vatandaşlık numaranız ve alacağınız konutun tapusu
Tüm kredi başvurularında son döneme ait, su/elektrik/doğalgaz/telefon faturası veya ikametgah belgesi (Faturalar kişinin kendi adı ve soyadına düzenlenmiş olmalıdır.)
Ücret Bilgisi Akbank tarafından size gönderilen hiç bir SMS için ücret ödemezsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bizler aylık ettiğimiz alış verişle siz banka kuruluşuna kazadırdığımız halde birde yıllık kart aidatı nedir anlayamadım kusura bakmayın ama sizin yaptığınız ayıptır eğerki bu kart aidatı kalkmazsa kartını ilk iptal ettirecek adam benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu