Kategoriler
Tatil Kredisi

Akbank Tatil Kampanyası Kırmızı’ya Tıklayın Karayiplere Tatil Kazanın 2010

Akbank Tatil Kampanyası Kırmızı’ya Tıklayın Karayiplere Tatil Kazanın 2010 nedir? Akbank Tatil Kampanyası Kırmızı’ya Tıklayın Karayiplere Tatil Kazanın 2010 hakkında detaylar aşağıda yer almaktadır buyrun

Akbank Tatil Kampanyası Kırmızı’ya Tıklayın Karayiplere Tatil Kazanın 2010 nedir? Akbank Tatil Kampanyası Kırmızı’ya Tıklayın Karayiplere Tatil Kazanın 2010 hakkında detaylar aşağıda yer almaktadır buyrun

Akbank İnternet Şubesi’ne veya CepŞubesi’ne tıklayanlar, Karayipler’de muhteşem bir tatil kazanma şansı yakalıyor!

Bireysel İnternet Şubesi’nde 1, CepŞubesi‘nde 2 çekiliş hakkı sizi bekliyor.

Hem Bireysel İnternet Şubesi’ne, hem CepŞubesi‘ne girin, dünyanın en büyük gemisiyle Karayipler’e giden 5 çiftten biri olma şansınızı artırın!

*CepŞubesi’nde işlemler ve bağlant ücretsizdir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için 1 – 20 Eylül tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi veya CepŞubesi’ne giriş yapmanız yeterli.

Bireysel İnternet Şubesi’ne girdiğinizde 1, CepŞubesi’ne girdiğinizde 2 çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Hem Bireysel İnternet Şubesi’ne hem CepŞubesi’ne girerek toplam 3 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

Bireysel İnternet Şubesi anında Şifre butonundan “İnternet Şubesi kullanmaya başlamak istiyorum” tıklayarak ya da en yakın Şubemizi ziyaret ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

CepŞubesi’ni kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

CepŞubesi‘ni kullanmaya başlamak için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcı adınız ve şifreniz yeterli. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İnternet Şubesi şifremi hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?

İnternet Şubesi şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse Anında Şifre Butonundan “İnternet Şubesi Şifremi kilitledim/unuttum” ya da “Kullanıcı Adımı kilitledi/unuttum”u tıklayarak yeniden alabilirsiniz.

Kampanya Şartları:

 • Kampanya 01/09/2010 – 20/09/2010 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya döneminde www.akbank.com internet sitesine girerek müşteri numarası, kullanıcı adı ve internet şifresi ile Akbank Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yapan müşteriler bir çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • Kampanya döneminde wap.akbank.com.tr adresine girerek müşteri numarası, kullanıcı adı ve internet şifresi ile Akbank CepŞubesi’ne giriş yapan müşteriler iki çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • Hem Bireysel İnternet Şubesi’ne hem CepŞubesi’ne giren müşteriler üç çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • Akbank Bireysel İnternet Şubesi’ne girerek yapılan kampanya katılımları bir, CepŞubesi’ne girerek yapılan kampanya katılımları iki çekiliş hakkıyla sınırlıdır.
 • Çekiliş, 23.09.2010 tarihinde saat 12:00’de Korukent Bowling Salonu – Levazım Mahallesi Korukent Sitesi Korukent Tesisleri Zincirlikuyu İstanbul adresinde noter huzurunda kura sonucu gerçekleştirilecektir.
 • Yapılacak olan çekilişte; 5 kişiye Yurt Dışı Gemi Seyahat Paketi (12.11.2010 – 21.11.2010 tarihleri arasında, çift kişilik, 9 Gece / 10 Gün Batı Karayipler Turu ( 7 Gece 8 Gün Gemi Konaklaması, tam pansiyon (içecekler hariç), 5+ Yıldızlı OASIS OF THE SEAS isimli gemi ile , Fort Lauderdale Limanı-Labadee, Haiti – Costa Maya-Meksika, Cozumel-Meksika, Miami rotalı gezi), Tarifeli sefer ile İstanbul – Miami – İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, Gemi seyahati öncesi 1 Gece 5 yıldızlı otelde , oda+kahvaltı konaklama, animasyon ve aktiviteler, rehberlik hizmeti ve tüm transferler dahildir.) hediye edilecektir.
 • Kazanan talihliler, 26.09.2010 tarihinde Akşam Gazetesi’nde ve  www.akbank.com internet sitesinde ilan edilecektir.
 • İkramiye kazanan asil talihlilerin 11.10.2010, yedek talihlilerin ise 26.10.2010 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
 • Bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenecektir.
 • 18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık ve Organizasyon ve Pazarlama A.Ş., Akbank T.A.Ş.  çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar.
 • Seyahat; İstanbul’da başlayıp İstanbul’da sona erecektir. İkamet edilen şehirden İstanbul’a gidiş-dönüş ulaşım, pasaport ve harç giderleri, yurtdışı çıkış harcı, yurt dışı çıkış fonu, vize ücretleri, şahsi harcamalar hariçtir. Vize ve pasaport alma sorumluluğu talihliye aittir.
 • Akbank T.A.Ş. tarafından 01.09.2010 ( 00:00 )- 20.09.2010 ( 23:59 ) tarihleri arasında Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.08.2010 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2043-7688 sayılı izni ile düzenlenmektedir
 • Çekiliş sonucunda hediye almaya hak kazanan hesabın ortak olması halinde ise söz konusu hediye hesabı temsil eden kişiye teslim edilecektir.
 • Ödüller nakde çevrilemez ve devredilemez.
 • Bu çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir