.Güncel Bilgiler

Akbank Norveç Kampanyası

Akbank Norveç Kampanyası ,Akbank Norveç Kampanyası ne zaman,Akbank Norveç Kampanyasından nasıl faydalanılır,Akbank Norveç Kampanyası hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

Şu fiyort senin, bu fiyort benim… Hadi, Norveç’e gidelim!

27 Mayıs’a kadar Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanın, Fiyortlarıyla ünlü Norveç’te unutulmaz bir tatil kazanma şansı yakalayın. Üstelik, her tıklamanızda şansınızı artırın!

Bireysel İnternet Şubesi’nde her tıklamanızda 1 çekiliş hakkı sizi bekliyor. Fiyortlarıyla ünlü Norveç’te unutulmaz bir tatil kazanan 5 şanslı çift arasında yerinizi almak için Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanın şansınızı arttırın.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için 16 Nisan – 27 Mayıs tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne girmeniz yeterlidir.

Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne her girişlerinizde bir çekiliş hakkı kazanırsınız.

Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanmak için ne yapmam gerekiyor?
Bireysel İnternet Şubesi’ne Müşteri Numaranızla giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız “Şifre Al” butonunu tıkladıktan sonra açılan ekrandan bilgilerinizi girerek ya da en yakın Şubemizi ziyaret ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi’ne kredi kartı numaranız ve şifrenizle de giriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bireysel İnternet Şubesi şifremi hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?
Bireysel İnternet Şubesi’ne müşteri numaranızla girebilmek için şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse ‘Şifre Al’ butonuna tıkladığınızda açılan ekrandan bilgilerinizi girerek yeniden alabilirsiniz.

Kampanya Koşulları
Bu kampanya Akbank T.A.Ş.tarafından MPİ’ nin 06.04.2012 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.01-255.01.02/1049-4453 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.
16.04.2012 SAAT:00:01-27.05.2012 SAAT: 23:59 tarihleri arasında Türkiye Genelinde İnternet şubesinin kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan www.akbank.com ücretsiz Bireysel İnternet Şubesi’ne Müşteri numarası, Kullanıcı adı ve İnternet şifresiyle veya Kredi Kartı Numarası ve Şifresi ile giriş yapanlar çekilişe katılabileceklerdir.
Talihliler, 04.06.2012 Saat:10:30 Hedef Çekiliş 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No.37 Kat :5 Fulya Şişli/ İSTANBUL (Hedef Toplantı Salonu) adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir.
Çekiliş sonucunda ikramiye olarak; 5 kişi 21-25 Ağustos 2012 arası Çift kişilik Norveç fiyortları Danimarka – Kopenhag – Norveç – Bergen – Norveç Geiranger – Danimarka – Kopenhag rotalı gemi seyahati (İstanbul-Kopenhag-İstanbul ekonomi sınıf uçak bileti 5 gece / 6 gün tam pansiyon 5* Visions of the Seas gemisinde konaklama – içecekler hariç, Havaalanı – Liman – Havaalanı transferleri, Animasyon ve aktiviteler, Rehberlik hizmeti, Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. Yaşanan şehir-İstanbul arasındaki gidiş-dönüş ulaşım talihlilere aittir.Vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir.)Yurtdışı seyahatleri KDV’den muaftır.) kazanacaktır.
Kazanan talihliler, 06.06.2012 tarihli Akşam gazetesinde ve www.akbank.com’da ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 21.06.2012 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 06.07.2012 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. İkramiyeler çekilişle belirlenen talihliye ve taahhüt edildiği şekilde teslim edilecektir.
Çekilişe 18 yaşından küçükler Akbank T.A.Ş çalışanları, OptimumBrand çalışanları ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz.ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.
Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu