.Güncel Bilgiler

Akbank Neo Kart Aşka Geldi

Akbank Neo Kart Aşka Geldi nedir? Neo kampanyalarını sizlere sunmaya devam etmekteyiz buyrun  Neo Aşka Geldi
Neo ile 01-14 Şubat 2012 tarihleri arasında Axess üye işyeri olsun olmasın belirli sektörlerdeki tüm işyerlerinde gerçekleştirilecek 75 TL ve üzeri her alışverişe tek seferde 5 – 50 TL arasında sürpriz chip-para hediye edilecektir.
Kampanya; giyim, kozmetik, aksesuar, elektronik ve restoran sektörlerindeki tüm iş yerlerinde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ASK yazarak Turkcell’den 4566’ya, diğer operatörlerden 0532 752 4566’ya SMS gönderilmesi yeterlidir. Kampanyadan, kayıt olduktan sonraki alışverişlerde yararlanılabilecektir.
Kampanyadan 01 – 08 Şubat 2012 tarihleri arasında kazanılan ve kullanılmayan chip-paraların son kullanım tarihi 15 Şubat 2012; 09 – 14 Şubat 2012 tarihleri arasında kazanılan ve kullanılmayan chip-paraların son kullanım tarihi 22 Şubat 2012’dir.
Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı Turkcell müşterileri için 0.50 TL’dir; diğer GSM operatörü müşterileri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Kampanyaya dahil olan bir müşterinin bütün Akbank kartları ile kazanılabileceği toplam chip-para tutarı 150 TL ile sınırlıdır.
Kampanyadan kazanılan chip-paralar, alışverişin gerçekleştirildiği karta anında yüklenecektir.
Aynı gün içerisinde aynı işyerinden 1 kez sürpriz chip-para kazanımı gerçekleşebilecektir.
Kampanyada dağıtılacak toplam chip-para ödül tutarı 750.000 TL chip-para ile sınırlıdır.
Neo Business (ticari) kampanyaya dahil değildir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Hesabını Bilen Akaryakıtını Neo ile Alır!

16 Ocak – 29 Şubat 2012 tarihleri arasında, Axess üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında bulunan
” Axess POS cihazlarından” farklı günlerde ve tek seferde minimum 100 TL ve üzeri 4.akaryakıt alışverişine, tekrar PETROL OFİSİ istasyonlarında kullanılabilecek 40TL’lik akaryakıt Neo’dan müşterilerine hediye edilecektir
Kampanyaya katılım için Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarasından, Turkcell’den 4566’ya, diğer operatörlerden 05327524566’ya “PO ve Neo’nun son 4 hanesi” yazılarak 1 kez SMS gönderilip, kayıt olunması yeterlidir.
Aynı gün içerisinde yapılacak alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil olacaktır.
SMS tutarı Turkcell müşterileri için 0.50 TL’dir; diğer GSM operatörü müşterileri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. SMS ile kayıt olmayan Neo müşterilerinin alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyadan bir kart en fazla bir kez faydalanabilir.
Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 07 Mart 2012’ye kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımında kullanılabilecektir.
Chip-para kullanımları kampanyaya dahil değildir.
Neo Business (Ticari) kampanyaya dahil değildir.
Akbank T.AŞ. kampanyayı durdurma, iptal ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Neo ile Otomatik Fatura Ödemesi
Neo ile Faturalarınızı Otomatik Ödeyin, Rahat Edin!

Neo’nuzla telefon, su, elektrik, doğalgaz, internet faturalarınız için Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, hayatınız kolaylaşsın! Otomatik Fatura Talimatlarınızı 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’nden veya Şubenizden verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu