Motorlu Taşıtlar Vergisi

Akbank MTV OtoPratik Kampanyası

Akbank MTV OtoPratik Kampanyası – akbank motorlu taşıtlar vergisi, akbank motorlu taşıtlar vergisi ödeme taksit, akbank motorlu taşıtlar vergisi ödeme 2014, akbank motorlu taşıtlar vergisi ödeme, akbank motorlu taşıtlar vergisi taksit 2013, akbank motorlu taşıtlar vergisi ödeme 2012, akbank motorlu taşıtlar vergisi kampanya, akbank motorlu taşıtlar vergisi taksit, akbank motorlu taşıtlar vergisi 2014, akbank motorlu taşıtlar vergisi temmuz 2014, akbank motorlu taşitlar vergisi kaç taksit, akbank motorlu taşıtlar vergisi ödeme taksit, motorlu taşıtlar vergisi sorgulama,

 

 

Motorlu Taşıtlar Verginizi Akbank’tan ödeyin, OtoPratik ve Speedy’lerde ücretsiz kapsamlı check-up ve Energizer akülerde 105 ampere kadar %30 indirim, 105 amper üstünde %20 indirim fırsatı kazanın!

Üstelik, Akbank kredi kartınız ile yapacağınız 300 TL ve üzeri MTV ödemelerinizde 3 taksit fırsatı da sizi bekliyor!*

MTV ödemenizi Akbank hesabınız ya da Akbank kredi kartınız ile Akbank Direkt, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri ve tüm Akbank şubelerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile ödemenizi www.gib.gov.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. ​

* Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır. www.gib.gov.tr adresinden yapılan kredi kartı ödemeleri peşin olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına taksitli olarak yansıyacaktır.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 01 Ocak 2015 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında Akbank tahsilat kanallarından gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için tüm OtoPratik ve Speedy noktalarında ve www.lastik.com.tr‘den yapılan alışverişlerde “Kampanya Kodu” ibraz edilmelidir. Kampanya Kodu;
    • Akbank Direkt, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri veya Akbank şubeleri üzerinden Akbank hesabı/kredi kartı ile ödeme yapan kişiler için, ödeme işleminin sonunda oluşan Vergi Dekontu’nun üzerinde yer alan “Seri – Sıra No”dur. (örnek: JL-0001380)
    • www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler için ise, ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-” işaretinden sonra yer alan 11 haneli koddur.
  • MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
  • Kampanya dahilinde OtoPratik ve Speedy noktaları ile www.lastik.com.tr üzerinden alışveriş yapabileceğiniz ve ücretsiz check-up hizmetinden faydalanabileceğiniz son tarih 20 Şubat 2015’dir. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
  • İndirimli Energizer aküler Brisa (Lassa, Bridgestone, OtoPratik, Lastiğim), Speedy ve Lastik VS noktalarından satın alınabilecektir. Ayrıca indirim, www.lastik.com.tr’de geçerli olup, satın alım aşamasında herhangi bir ödeme yapılmayarak kapıda ödeme sırasında indirimden faydalanılacaktır. Energizer aküleri ile ilgili detaylı bilgiye www.energizerautomotivebatteries.com/tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu