Motorlu Taşıtlar Vergisi

Akbank MTV Kampanyası 2013

Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi  Kampanyası 2013 nedir? Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi  Kampanyası 2013 hakkında tüm detayları sitemiz internetbankasi.org de yayınladık ayrıntılar aşağıdadır.

01 Temmuz – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi Akbank’tan yapın, Goldmaster’ın belirli ürünlerinde %50’ye* varan indirimleri kaçırmayın!

Üstelik, Akbank kredi kartlarınızdan 500 TL’ye kadar olan ödemelerinizde 3 taksit, 500 TL üzeri ödemelerinizde 5 taksit fırsatından yararlanın.**

MTV ödemenizi Akbank hesabınız ya da Akbank kredi kartınız ile Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi veya tüm Akbank şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile ödemenizi gib.gov.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.***

* %50’ye varan indirimle kampanyaya dahil olan Goldmaster ürünleri, mtv.goldmaster.com.tr adresinde duyurulmaktadır.
** 500 TL dahil 3 taksit olup, 500TL üzerindeki işlemlere 5 taksit uygulanacaktır. Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
*** Akbank Direkt, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri ve www.gib.gov.tr adresinden yapılan kredi kartı ödemeleri peşin olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına taksitli olarak yansıyacaktır.

  • Kampanya 01 Temmuz 2013 – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da Akbank vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için;
    • Tüm Akbank şubeleri ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden Akbank hesabı/kredi kartı ile ödeme yapan kişiler, kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan (örnek: 34AB123) girmelidir.
    • www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler ise, ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında “-“ işaretinden sonraki kampanya kodunu kampanya sayfasında ilgili alana girmelidir. Aşağıdaki görselde kampanya kodu örneği kırmızı alan içinde belirtilmiştir: 
  • MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
  • Kampanya dahilinde Goldmaster kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 31 Ağustos 2013’tür. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
  • Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu