.Güncel Bilgiler

Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Temmuz Kampanyası

Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Temmuz Kampanyasına nasıl başvuruda bulunabilirim? Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Temmuz Kampanyası nedir? Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Temmuz Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgileri sizler için aşağıda yayınladık buyrun www.internetbankasi.org

Motorlu Taşıtlar Verginizi Akbank’tan ödeyin, AUTO KING’den %50 indirim kazanın!!

31 Temmuz tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisini Akbank Şubeleri, İnternet Şubesi ya da Akbank kredi kartı ile ödeyen herkes AUTO KING’den oto bakım ve koruma hizmetlerinde liste fiyatları üzerinden %50 oranında indirim kazanıyor.

Üstelik Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini www.gelirler.gov.tr adresinden Akbank Kredi Kartı ile yapan herkese 3 taksit imkanı ile.

Kampanya detayları:

  • Kampanya sadece binek araçlar için geçerlidir.
  • 31.07.2010 tarihine kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini Akbank’tan yapan müşteriler, AUTO KING  tarafından sağlanacak liste fiyatları üzerinden %50 oranındaki indirimden 31.08.2010 tarihine kadar yararlanabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme dekontunun ve/veya vergi alındısının AUTO KING servislerine gösterilmesi gerekmektedir.
  • www.gelirler.gov.tr’den yapılan ödeme işlemleri tek çekim olarak yapılacak fakat Kredi Kartına üç taksit olarak yansıyacaktır.

Kampanyaya katılan AUTO KING servis adresleri için tıklayınız.

AUTO KING tarafından kampanya kapsamında indirimli sunulacak oto bakım koruma hizmet detayları için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu