Motorlu Taşıtlar Vergisi

AkBank Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013

AkBankası Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013 nedir? AkBankası Motorlu Taşıtlar Vergisi 2013 ve kampanyaları hakkında detaylı bilgileri aşağıda yayınladık buyrun

Akbank’tan Motorlu Taşıtlar Verginizi ödeyin, Piranha ürünlerinde %52 indirim* anında sizin!

01 Ocak – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemenizi Akbank’tan yapın, belirli Piranha ürünlerinde %52’yi bulan indirimden yararlanın!

Üstelik, Akbank kredi kartlarınızdan 500 TL’ye kadar yaptığınız ödemenize 3 taksit, 500 TL üzeri ödemenize 5 taksit ayrıcalığıyla.

MTV ödemenizi Akbank hesabınızdan tüm Akbank şubeleri, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi ya da Akbank Direkt ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartınız ile ödemenizi, gib.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

* %52’ye varan indirimle kampanyaya dahil olan Piranha navigasyon sistemi, DVD oynatıcı ve tablet PC ürünleri, Piranha kampanya sayfasında duyurulmaktadır.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 01 Ocak 2013 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Akbank kredi kartları ya da Akbank vadesiz hesapları aracılığıyla gerçekleştirilen Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için;
  • Akbank tahsilat kanalları aracılığı ile hesaplarından ödeme yapanlar, Piranha kampanya sayfasında kampanya kodu alanına plaka numaralarını boşluk bırakmadan girmelidir.
   (Örnek: 34ABC45)
  • www.gib.gov.tr aracılığı ile Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştirenler ise, ödemeyi yaptıkları kredi kartının son 6 hanesini kampanya sayfasında ilgili alana kampanya kodu olarak girmelidir.
   (Örnek: 456789)

   • MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanya kodları geçerli olacaktır.
   • Kampanya dahilinde Piranha kampanya sayfası üzerinden alışveriş yapabileceğiniz son tarih 28 Şubat 2012 Perşembe 23:59’dur. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
   • Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu