.Güncel Bilgiler

Akbank Hisse Senedi Kampanyası

Akbank Hisse Senedi Kampanyası nedir? Akbank Hisse Senedi Kampanyasına nasıl başvurabilirim? Akbank Hisse Senedi Kampanyası hakkında ayrıntılar aşağıda yer almaktadır buyrun detaylar için www.internetbankasi.org 

Hisse Senedi işlemleriniz için Kırmızı’ya tıklayın, 2 gün ücretsiz konuşun!

Temmuz ayı sonuna kadar haftada 20.000 TL’lik hisse senedi işlemi yapan yatırımcılar
2 gün ücretsiz konuşuyor! Üstelik hisse senedi işlemlerinde %0,1’e varan komisyon oranlarıyla…

5 Temmuz’dan itibaren, herhangi bir hafta boyunca, Bireysel İnternet Şubesi, CepŞubesi veya 444 25 25 Telefon Şubesi’nden toplam 20.000 TL’lik hisse senedi işlemi yapın, bir sonraki hafta Cuma ve Pazar günleri ücretsiz konuşun.

Kampanyada nasıl hediye kazanabilirim?

Hediye kazanmak için;

5-9 Temmuz, 12-16 Temmuz, 19-23 Temmuz veya 26-30 Temmuz dönemlerinin herhangi birinde

Bireysel İnternet Şubesi, CepŞubesi veya 444 25 25 Telefon Şubesi’nden toplam 20.000 TL’lik hisse senedi alım veya satım işlemi yapmanız yeterli.

Bir hafta içinde farklı günlerde yapacağınız işlemler ile 20.000 TL’ye ulaşmanız durumunda da hediye kazanabilirsiniz. Üstelik işlemlerinizi ister Bireysel İnternet Şubesi’nden, ister CepŞubesi’nden isterseniz de
444 25 25 Telefon Şubesi’nden yapabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

Bireysel İnternet Şubesi kullanmaya başlamak için Anında Şifre’ye tıklayabilir veya dilediğiniz Şubemizi ziyaret ederek anında şifrenizi alabilirsiniz. Detaylar için tıklayın.

Cep Şubesi’ni kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

CepŞubesi‘ni kullanmaya başlamak için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcı adınız ve şifreniz yeterli. Detaylı bilgi için tıklayın.

İnternet Şubesi şifremi hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?

İnternet Şubesi şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse Anında Şifre’ye tıklayabilir veya 444 25 25 Akbank Bireysel Telefon Şubesi’nden anında şifre alabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

Kampanya 5-30 Temmuz 2010 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya haftalık olarak takip edilecek olup, 5-9 Temmuz, 12-16 Temmuz, 19-23 Temmuz veya 26-30 Temmuz haftalarının herhangi birinde toplam 20.000 TL’lik hisse senedi alım ve/veya satım işlemi yapan müşterilerimiz ödül kazanacaktır.

Kampanyaya Akbank’ta yatırım hesabı olan veya Temmuz ayı içerisinde yeni yatırım hesabı açtıran gerçek kişiler katılabilecektir.

Kampanyaya Bireysel İnternet Şubesi, CepŞubesi veya 444 25 25 Telefon Şubesi’nden yapılan işlemler dahil edilecektir.

Kampanya sonunda müşterilerimiz Avea, Turkcell veya Vodafone operatörlerinden günlük 30 TL/75 dakika ücretsiz konuşma hakkı kazanacaktır.

Kampanya ilk 5.500 katılımcı ile sınırlıdır.

Kampanya katılımcıları için konuşma paket yüklemesi 20.000 TL alım-satım hacmine ulaşılan haftayı takip eden hafta Cuma ve Pazar günleri gerçekleştirilecek ve gelecek bilgilendirme mesajının ardından mesajın geldiği gün saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır. Operatörler sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde 48 saat süresini aşma hakkını saklı tutar.

Bedava konuşma süreleri tüm operatörler için sadece şebeke içi yapılan konuşmaları kapsamaktadır.

Kampanya kapsamında bir müşteri sadece 1 defa hediye kazanabilir.

Konuşma hakkı kazanan müşterilerimiz 444 25 25’ten bilgi alabilirler.

TL/dakika yüklemesi yapıldıktan sonra müşterilerimiz sms ile bilgilendirilecektir.

Kazanılan TL’lerin kullanım detayları aşağıda belirtilmiştir.

  • Avea aboneleri hediye konuşma hakları ile sadece arama yapabilecektir.
  • Turkcell aboneleri hediye konuşma hakları ile sadece arama yapabilecektir. Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için aramalar 0,4 TL/dakika olarak ücretlendirilecektir (TL atış periyodu 15sn’dir). Hediye TL’lerle yapılabilecek maksimum konuşma süresi aşıldıktan sonra, müşterilerimiz kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam edecektir. Hazır Kart ve Muhabbet Kart’lı kurumsal aboneler kampanyaya katılamayacaktır. Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli olmayacaktır. Müşterilerimiz kalan TL miktarını öğrenmek için *123*16# ’yi arayabilirler.
  • Vodafone aboneleri hediye konuşma haklarını yurtiçi konuşmalarda kullanabilecek olup, konuşma hakları ile Vodafone Çözüm Ortaklarınca sunulan katma değerli servis satın alımında, sms gönderiminde, mobil internet servislerinde kullanamayacaktır.

Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan TL ve dakikalar geçerliliğini yitirecektir. TL ve dakikaların nakit karşılığı talep edilemez, kazanılan hediye değiştirilemez, bir başka aboneye devredilemez.

Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Akbank T.A.Ş kampanya şartlarında her türlü değişiklik yapma/durdurma hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu