Emeklilik ve Sigorta

Akbank Ferdi Kaza Sigortası

akbank ferdi kaza sigortasıAkbank Ferdi Kaza Sigortasını sizler için araştırdık buyrun:

Akbank sizi ve sevdiklerinizi Ferdi Kaza Sigortası ile güvence altına alıyor… Nasıl mı?
Amatör sporlar ile uğraşıyor musunuz? Ya da dalış, dağcılık veya kayak yapıyor musunuz? Yoksa sürprizlerle dolu bir metropolde mi yaşıyorsunuz? Bu sürprizler kimi zaman beklenmedik olayların başımıza gelmesi ile sonuçlanabilir. Hayatın sizler için hazırladığı kötü sürprizleri önceden önleyebilmeniz mümkün olmasa da Ferdi Kaza Sigortası ile kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olabilirsiniz.
Ferdi Kaza Sigortası, sigortalıyı kaza sonucu meydana gelecek tedavi masrafları, sürekli sakatlık ve yaşam kaybı durumlarında güvence altına alan bir sigortadır.
Kimler yararlanabilir

18-70 yaş arasındaki Akbank müşterileri herhangi bir sağlık kontrolünden geçmeden bu hizmetten yararlanabilir. İsterseniz eş ve çocuklarınız için de prim ödeyerek onları da Ferdi Kaza Sigortası kapsamına dahil edebilirsiniz.

*İşçiler (maden, taş ve mermer ocaklarında, yüksek gerilim hattında, yüksek yapılarda (örnek: cam silici), patlayıcı ve parlayıcı madde imalatında çalışanlar), itfaiyeciler, korucular, kuryeler, yıkıcılar (örnek: bina vb. yıkanlar) ve açık deniz balıkçılığı yapan kişiler Ferdi Kaza Sigortası kapsamına dahil değildirler.

Teminatlar ve kapsamı nelerdir?

Kişiler, Ferdi Kaza Sigortası’na dahil oldukları andan itibaren kaza sonucu oluşabilecek tedavi masrafları, sürekli sakatlık ve yaşam kaybı durumlarına karşı teminatlar ile koruma altına alınırlar.
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları
Bir kaza neticesinde yaralanmanız veya sakat kalmanız durumunda kaza gününden itibaren 1 yıl içinde oluşacak doktor, ilaç, radyografi, banyo, masaj, hastane ve diğer tedavi masraflarını (nakil ücretleri hariç) poliçe teminat limitleri dahilinde fatura ve doktor raporu ile belgelenmek şartıyla ödenir.
Kaza Sonucu Maluliyet – Sürekli Maluliyet
a) Tam, Sürekli Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde bir kaza sonucu tam ve sürekli malul olmanız halinde, poliçede belirlenmiş olan maluliyet teminatı Ferdi Kaza Sigortaları Genel Şartları dahilinde ödenir.
b) Kısmi ve Sürekli Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde bir kaza sonucu kısmi sürekli malul olmanız halinde, Ferdi Kaza Sigortaları Genel Şartlarındaki malullük halinde ödenecek tazminat yüzdelerini gösterir cetvel dahilinde, azami poliçede tutarı belirlenmiş olan maluliyet teminatı ödenir.
Kaza Sonucu Vefat
Sigorta süresi içinde, bir kaza sonucu ölüm halinde, evvelce tayin edilmiş lehtarına veya lehtar tayin edilmemiş ise kanuni varislere poliçede tutarı belirtilmiş olan kaza sonucu vefat teminatı, Ferdi Kaza Sigortaları Genel Şartları dahilinde ödenir.
Teminat tutarı, cinsi ve primler nasıl belirlenir?
Teminat tutarı olarak üç farklı seçenek sunulmuştur. Bu seçeneklerden birini seçebilir ve Ferdi Kaza Sigortası teminatlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sigorta primleri, yaş ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin aynı tutarlardır ve poliçeniz TL cinsinden düzenlenir. Ek prim ödenmesi halinde tehlikeli sporlar da (dalış, kayak ve dağcılık) sigorta kapsamına alınabilmektedir.

1. Teminat Seçeneği:
Kazaen Vefat Teminatı 50.000 TL
Kazaen Maluliyet Teminatı 50.000 TL
Kazaen Tedavi Masrafları Teminatı 2.500 TL
2. Teminat Seçeneği:
Kazaen Vefat Teminatı 75.000 TL
Kazaen Maluliyet Teminatı 75.000 TL
Kazaen Tedavi Masrafları Teminatı 3.500 TL
3. Teminat Seçeneği:
Kazaen Vefat Teminatı 100.000 TL
Kazaen Maluliyet Teminatı 100.000 TL
Kazaen Tedavi Masrafları Teminatı 5.000 TL
Nasıl sigortalı olabilirsiniz?
Sigorta kapsamına girebilmek için 444 25 25 numaralı Akbank Çağrı Merkezini aramanız yeterlidir.
Sigorta süresi ne kadardır?
Bu güvence, poliçenin başladığı tarihten itibaren 1 yıl süreyle geçerlidir ve poliçe her yıl otomatik olarak yenilenir.

İlgili Makaleler

49 Yorum

 1. 28.12.2009 Tarihinde,Poliçe No:K 621210,AKBANK FERDİ KAZA SİGORTASI’nı telefonla yaptırdım.Daha doğrusu beni aradılar sağlıkla ilgili SİGORTA yapalım.Ben ise FERDİ KAZA SİGORTASI BİLDİRME FORMU istemeden ,kendimi ve eşimi Rıza Ekşi POLİÇE NO:K 621215 kaydettirdim.Bana günler sonra AVİVASA Emeklilik ve Hayat adı altında,AKBANK FERDİ KAZA SİGORTASI’nın BANA VE EŞİME göre olmadığını geçte olsa anladım.Lütfen benim ve eşimin AKBANK FERDİ KAZA SİGORTASINI İPTAL edip,ACESS Kredi Kartımdan ücretinin kesilmesine son verilmesini ve şimdiye kadar kesilen ücretin ACESS KREDİ KARTIMA iade edilmesini saygılarımla arz ederim.KREDİ KART NUMARASI:…………………………………0639 Yüksel EKŞİ

 2. 444 25 25 Akbank Telefon Şubelerinden bilgi alabilir ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz

 3. 2009 Yılı Mart Ayımıydı bilmiyorum beni aradılar .Beni FERDİ KAZA SİGORTASI ile bilgilendirdiler kendimi kaydettirdim.Adresime Poliçenin Gönderileceğini Söylediler Bir yıl (1) Dolmasına Karşılık Poliçe elime ulaşmadı nasıl olsa ödeniyorya bu seferde bana sorulmadan sözleşmeyi yenilemişsiniz bu nasıl iş ya Müşteri temsilcileriniz kayıt ettirirken telefonla arıyorlarda; Poliçenizi yeniliyoruz derken niye aramıyorlar
  Vurguncumusunuz nesiniz müşteri anlayışınızı anladım.Lütfen benim AKBANK FERDİ KAZA SİGORTASINI İPTAL edip,ACESS Kredi Kartımdan ücretinin kesilmesine son verilmesini ve şimdiye kadar kesilen ücretin ACESS KREDİ KARTIMA iade edilmesini saygılarımla arz ederim.KREDİ KART NUMARASI 5571 1340 1915 2664 Murat KABAKCI

 4. 2009 yılı içerisinde telefonla arandım ve bana hızlı bir şekilde mesai saatimde aktarıldı.bende kabul ettim fakat bir süre sonra poliçe adresime ulaştıgında poliçeyi inceledim benim beklentilerime cevap vermedigini anladım neyse yıl sonunda bana sormadan devam etmezler dedim fakat benden hiçbir teyit almadan baktımki otomtik olarak kesintilere devam ediliyor.avivasa ya ait olan müşteri hizmetleri 4441111 nolu telefonu defalarca aramama ragmen yardımcı olunmadı ve axess 4442525 i arayıp iptal ettirdim.fakat axess aylık extrelerime baktıgımda hem iade hemde kesinti yapıldıgını görüyorum yoksa hala 2010 yılındada itiraz etmiş olmama ragmen devammı ediliyor? egerki böyle bir şey var ise lütfen poliçemin komple iptal edilerek yapılmış ve yapılmakta olan kesintilerin ilgili axess kartıma iade edilmesini arz ediyorum.(poliçe no:k-290676-1)

 5. AHMET ÇAIR
  2009 yılı haziran ayında emekli sigortası için telefonla beni aradılar sigortalı olurmusun dediler ben de bana poliçe gönderin bakayım işime gelirse olurum dedim onlar sen bize olur vermeden poliçe gönderemeyiz dediler olur verdim bir yıl oldu ne poliçe nede bir sigorta nosu bir şey yok dün telime mesaj geldi kaza poliçenizin yenilenmesi yapıldı diye bir senedir poliçe molçe yok şimdi bana sorulmadan poliçe yeniledk diyorlar 4441111aramama ragmen cevap alamadım ben bu kaza sigortasının iptal olmasını istiyorum çünki bundan hiç bir şey anlamadım boşuna ödeme yapıyorum yaptıgım ödemenin geri iadesini istiyorum siz olsanız nasıl düşünürdünüz 24-06-2010

 6. 2009 yılında hangi aydı hatırlamıyorum beni aradılar.Ferdi Kaza Sigortası hakkında bilgilendirdiler.Çok fazla kafama yatmadığı için bir kaç kez hayır istemiyorum dememe rağmen ısrarla kabul ettirdiler.Adresinize poliçeniz gelecek dediler.Bir yıl dolmasına rağmen elime hiç bir şey gelmedi.Bir kaç kez iptal ettirmek istememe rağmen kimseye ulaşamadım.Neyse, bir yıl sonra bana sormadan devam etmezler dedim.Fakat poliçemi bana sormadan yenilemişler.444 11 11 i aramama rağmen yine kimseye ulaşamadım 444 25 25 ten de sonuç alamadım.Lütfen poliçemin iptal edilerek,haksız olarak yapılmış kesintilerimin tarafıma iade edilmesini arz ederim.

 7. insanlara sormadan nasıl poliçe yenileniyor anlamıyorum.Üstelik sigortanın iptalini yapmak için muhatap yok.Nasıl bir iştir bu 444 25 25 tam 1 saat bekletiyor ama kimseye bağlanamıyoruz.İnsanlar bu paraları kolaymı kazanıyor ki,bu olaylar oluyor.böyle bir bankaya yakışmıyor.Bu bence insanları istismardan başka birşey değil.
  poliçemin iptalini istiyorum,

 8. temmuz ayının başinda beni müşteri hizmetleri aradı ısrarla sigortali olmamı istedi.bir kaç kez kabul etmemiştim özelsi güzelsin nağmelerile kabul ettim. on gün içinde poliçelerim elime geçeçekti iki ay oldu hala poliçe gelmedi . biz sizi ciddi bir kurum olarak biliriz lütfen .kesinti hemen başladı poliçe yok .gereğini yapınız.

 9. poliçe no:K527798 olan ferdi kaza sigortam onayım alınmadan otomatik olarak yenilenmiş. böyle şey olur mu? iptalini istiyorum axess kartıma kestiğiniz miktar geri ödensin .telefon numaram 05337177020 iptal edildiğine dair bilgiyi hemen bana ulaştırın aksi taktirde onayım alınmadan yapılan bu işlem için kanuni işlem yapmak durumunda kalırım ödeme yapacağınız hesabı telefonla bildiririm.

 10. poliçe no:K190329 ferdi kaza sigortam bilgim dışında otomatik olarak yenilenmiştir.Poliçemin iptalini ve kesinti miktarının axess kredi kartıma iadesini istiyorum.Ayrıca poliçe henüz elime ulaşmadı.

 11. poliçe no:K215237 ferdi kaza sigortam bilgim dışında otomatik olarak yenilenmiştir.Poliçemin iptalini ve kesinti miktarının axess kredi kartıma iadesini istiyorum .Ayrıca poliçe henüz elime ulaşmadı. Gönderilmesinide istemiyorum

  14 eylül 2010

 12. MURAT
  17.12.2008 Tarihinde,Poliçe No:K 279721,olan ferdi kaza sigortam onayım alınmadan otomatik olarak yenilenmiş. böyle şey olur mu? iptalini istiyorum axess kartıma kestiğiniz miktar geri ödenmesini (.telefon numaram 05305011691 iptal edildiğine dair bilgiyi hemen bana ulaştırın) aksi taktirde onayım alınmadan yapılan bu işlem için kanuni işlem yapmak durumunda kalacağımı bildiririm.

 13. lütfen müşteri hizmetlerini arayınız yada en yakın banka şubesine uğrayınız

 14. geçen yıl telefonla aradılar birsürü şeyler anlattılar karambole geldik ferdi kaza sigortasını kabul ettik bir yıl poliçeleri ödedik.yıl dolunca yeniden aradılar kabul etmedim tamam dediler ama bir hafta sonra telefonuma bir mesaj geldi poliçelerimin yenilendigini ve poliçe numarası gönderdiler.benim kabul etmedigim ferdi kaza sigortasına nasıl oluyorda benim onayım olmadan poliçe gönderiliyor yoksa zorlamı kabul ettirmeye çalışılıyor burası muz cumhuriyetimi bu ülkede herhalde yasalar var.benim ferdi kaza sigortamı derhal iptal edin.akses kartımın ekstrasında gelen ve ödedigim bir adet taksidi iade edin.aksi takdirde yasal yola baş vuracagım.bilgilerinize.

 15. Arkadaşlar hepiniz poliçenin yıl sonuda size sorulmadan yenilendiğini sölemişsiniz.
  Beni 10dk önce aradılar, telefonda yaklaşık 15dk lık bi görüşme yaptık, kafama yattı onay verdim. Telefonda “poliçeniz otomatik olarak yenilecektir” bilgisini verdiler. Ya sizin temsilciniz bu bilgiyi size vermedi, yada siz dinlerken kaçırdınız.
  Poliçenin gelmediğini söylemişsiniz. Bakalım bana ne zaman gelecek?
  Özel sigortayı gereksiz bulan bir kişi olarak, girdik bu işe bakalım pişman ve mağdur olacazmı? Gelişmeleri yazarım gene buraya.

 16. ferdı kaza sıgortam var ve ben ıstemesemde otamatık olarak yenılıyolar nereyı arasam farklı yerlere yönlendırıyolar lutfen bırı yardım etsın bu konuda

 17. Mrb benden 5 aydır avivasa ferdi kaza sigortası için ödeme alınıyo ve bugün bankayı aradım çok komik ben ve kardeşim için ödeme yaparken sadece benim ferdikaza sigortam görünüyomuş bu nasıl iş yaa kandırıldığımı düşünüyorum bu durumda bende taksitler alınıyo ama sadece ben sigortalı görünüyorum kardeşim adına yaptığım kaza sigortası ödemelerim ne acıki benden taksiti alınıyo ama kardeşimin ferdi kaza sigortası görünmüyo.koskoca Akbank ve aviva sa tarafından dolandırıldığımı kandırıldığımı düşünüyorum siz benim yerimde olsanız ne düşünürdünüz..

 18. bana sordunuzmu beni sigortalı yapmak için ben sigortalı olmak istemiyorum ve benden aldıgınız 30.00 tl yide geri istiyorum böle sacma şey olurmu benim birşeyden haberim yok beni sigortalı yapmışınız iptal edin ve paramı geri verin istemiyorum ….

 19. 15-12-2010 tarihinde maxımum kartımla bankamatikte para yatırırken FERDİ KAZA SİGORTASININ reklamı
  ekrana geldi farkına varmadan işleme devam ettirdim o anda FERDİ KAZA SİGORTASIN makbuzu verirken sigortalı olmuşum makbuzu icerdeki personellere verdim hemem iptal edilmesini istedim telefonla 4440202 numarayıda aradım faks da gönderdim 17-01-2011de taksidi yatırırken iptal edilmemiş 05324440202 arıyorum cevap veren yok hesabımdanda kesilmiş geri iade edip derhal iptal edilmesini saygılarımla arz ederim

 20. bu yılyenilemiş olduğunuz ferdi kaza sigotamın iptalini istiyorum.police no:k309445 bilginize arz ederim.

 21. bankadan ev kredsi aldığım zaman ferdi kaza siğortası olmuştum şimdi kaza yaptım üç aydır yatıyorum bu kaza siğortasınsdan faydalana bilirmiyim.

 22. bu ferdi kaza sigortası olmak niye mecbur arkadaş zaten benim sigortam var iptal ettireceğim dedim hayır olmaz dediler kredi alan herkese yapılıyor dediler bu nasıl iş yahu bunun iptalini istiyorum poliçe no:k800850

 23. 2 yıldır ferdi kaza sigortalıyım sigortamın iptal olmasını ve ödediğim sigorta aydaatların geri verilmesini aksi taktirde akbankla olan ilişkilerimi kesilmesi için muraacat ediceğimi saygılarımla arz ederim

 24. adımıza irer sağlık ve kaza poliçesi yapıldı poliçemizin örneğini sultan orhan mah hasköy sanayi sit.7.blok no 11 gebze izmit adresine göndermenizi rica ederim fatma sayın başar saygılarımla

 25. 07.05.2011 TARİHİNDE K673664 NOLU FERDİ KAZA POLİCEMİN YENİLENDİĞİNİ CEP TELEFONUMA GELEN MESAJLA BİLDİRİLDİ.YENİLEME ONAYIM OLMADAN YAPILMIŞTİR. KABUL ETMEDİĞİM YENİLEMENİN İPTAL EDİLİP TARAFIMA BİLDİRİLMESİNİ,AKSİ TAKTİRDE HAKKINIZDA KANUNİ YOLA BAŞVURACAĞIM.SAYGILARIMLA.

 26. merhaba bu gün 11/05/2010cep telofunumi 2 kez caldı 4441111 actıgımda cevap vermiyorsuz ne ici aradıız veva beni niye meşkul ediyorsunuz bil vermeniz ümidiyle ivedi cavap

 27. 30 -07-2008 tarihinde ferdi kaza sigortası yaptırdım.bana sorulmadan 1yıl sonra bu işlem yenilendi.bankanın yönlendirdiği telefonlarla bağlantı kuramıyorum.yapılacak yenilemeyi ve kaza sigortamın iptalini istiyorum.gereğinin yapılmasını arz ederim.poliçe numaram=K 176207

 28. k 47416 ferdı kaza sogortası polıcemım ıptalını ıstıyorum sormadan uzatamassınız telefonlarla yapmak ıcın her sey var ıptal ettırmek ıcın mercı yok…..

 29. benim poliçemi yenilediniz ben kabul etmiyorum lütfen paramı geri iyade istiyorum police no k676652 telefon numaram 5353314713 lütfen beni arayın

 30. bana hiç bir şey sorulmadan bu sigortayı yaptılar msj geldi ben bunu iptal etmek istiyorum .

 31. Merhaba,
  Mayıs ayında telefonla aranarak ferdi kaza sigortası yapıldım, poliçe no.K 961569
  İptal edilmesini talep ediyorum,

 32. Nurten Hanım lütfen sizi arayan numarayı yada akbank müşteri hizmetlerini arayarak durumunuz hakkında bilgi veriniz teşekkürler

 33. Benim poliçemi onayımı almadan yenilediniz ben kabul etmiyorum lütfen paramı geri iade istiyorum police no K826406 telefon numaram 5327960415 lütfen beni arayın.

 34. sayın avivasa yetkilileri bu okuduklarımı kulaktan duysam inanmazdım sizin gibi büyük bir ailenin bunu yaptığına inanamıyorum aynısı benim başımda benden habersiz poliçe yenilemişiniz üstelik kredimi kapattığım halde pes doğrusu benim poliçemin derhal iptalini ve paramın iadesini istiyorum poliçe no K 824241 akbank hesabıma yatırabilirsiniz tel 05417448383

 35. sayın avivasa yetkilileri 2008 yılında bende ferdi kaza sigortası yaptırdım ama hersene yenilenmesine rağmen poliçem elime ulaşmamıştır.ferdi kaza sigorta poliçemin iptaline ve bugüne kadar benim kredi kartımdan kesilen aidatların geri ödenmesini talep ediyorum saygılarım la poliçe numarasını unuttum

 36. BEN İSTEMEDEN FERDİ KAZA SİĞORTASINI UZATMIŞ BULUNMAKTASINIZ LÜTEFEN İPTAL EDEREK TARAFIMA BİLĞİ VERİLMESİ 0554 5909695

 37. pOLİCE NOSU K 488542-02 İKİNCİ YIL UZATMA TARAFIMDAN OKEY ALINMADAN YAPILDIGINDAN DOLAYI ÖDEMİŞ OLDUGUM PARALARIN HESABIMA VEYA KARTIMA İADE EDİLMESİ SAYGILARIMLA

 38. Ben istemeden ferdi kaza sigortası yapılmıs gibi kredi kartımdan ücreti kesilmiştir hiç bir poliçe imzalatılmadan gerçekleşen bu kesintiyi kabul etmiyorum
  gereğini rica ederim

 39. telefonda beni de aradılar kabul ettim,ve gördüm ki gereksizmiş şimdi iptal etmek isityorum,akbank ı 444 25 25 i aradım beni avivasa yönlendirdiler 444 11 11.orayı aradım akbank ferdi kaza sigortasıymış 444 25 25 arayın dediler sinerlendim kapatım,şimdi interneten kapatmayı deneyecem…

 40. Avivasa yada bankanızca telefonla arandım ve kaza sigortası yaptırmaya razı edildim.Kaza halinde tazminat vekaleti adına ismini verdigim kardeşimide sigottalı yapmışlar ve senesini doldurmasına rağmen sigorta policesi adresime ulaşmadı.Senesi doldu bana sorulmadan şimdide ferdi emeklilik sigortası adına kredi kartımdan kesinti yapılmakta.4442525 nolu telefon dahil banka şubesinden dahi itirazlarım sonuç vermedi.bankanızdan otomatik ödeme talimatımı geri çektim kartımı kapatıyorum bir başka ağızdan duysaydım inanmazdım böyle bir kuruluşa yakışmayacak işler bunlar kesintinin sona erdirilmesi ve kesilen miktarın tarafıma iadesi beklemekteyim aksi halde kanuni yollara baş vuracagım.

 41. sigorta poliçemi iptal etmeye çalışırken ulaşır ulaşmaz sigortalı yapıyorsunuz TARİH 24/3/2013 SAAT19.44..49 İPTAL EDİYORUM POLİÇE NO K814926 GELİRSE POLİÇE GERİ İYADE EDERİM

 42. selam aynı anlattıklarınız benimde başıma geldi ve Akbank ın bu kadar düştüğüne kulaklarımla şahit oldum inanın kanunun boşluğundan yararlanıp insanlardan haksız kazanç elde ettiklerini düşünüyorum. olay söyle beni gecen sene aramışlar ve ücretsiz 1+1 sigorta poliçesine kaydetmişler böyle şeylerden şiddetle kaçmama rağmen bilgilkerimi vermişim ve beni tekrar aramışlar ben yine goya kabul etmişim bunların yalan olduğunu benim kesin onayım olmadığını şiddetle savundum ve bunun için savcılığa suc duyrusunda bulunacağımı belirtim bana denen şu oldu savcılgın ses kayıtlarını istemesinin 3 ayı bulacağı ve dosyanın bunu bekleyecek zamanı olmayacağını ve sigortanın tek taraflı feshedilmesi halinde ceza olarak 512 gibi bi küsürlü bedeli ödiyecegimi beyan ettiler. işin aksı tarafı bana telefonu açan bayan benim yorumunu almadan peki beyefendi siz bilirsiniz tek taraflı fesheddiniz gibi saçma ve adice bi yargıya vardı ve telefonu kapadı. bunu için elimden gelenin ardına koymıyacagımı bilmelerini istedim ayrıca bunun için bi wep sitesi hazırlıyorum bu konuda..

 43. 18.05.2013
  benide cumartesi ardılar anket doldurcez vaktiniz varmi diye sordular var dedim ad soyad sordu çalışip çalışmadimı sordu kaç para aldigımi sordu sonra hediye ferdi kaza sigortası 1 aylik sigorta kazandınz telefonunuza mesajla policeniz gelecek dedi geldi mesajaıg 1aylık ucretsiz sigortanızın poliçe nosu ……………2500tlferdi kaza500tl kredik.hileli kullanım sigortalimitlerini içerir .bilgi için …… numara yazıyodu ben policeyi iptal etmekistiym bir türlü ulasamiyom nereye baş vuracagımida bilmiyom yardım olursanz sevinirim saygılar..

 44. ferdi kaza sigortası yapılmısım hatırlamıyorum ..bide 2 yıl taahutte bulunmusum yok bole bişe sırtımızdan haksız kazanç elde ediliyor yenılemelerden haberimiz olmuyor ..bızı araya musterı temsilcileri ileri geri konusup telefonu yuzumuze kapatıyor ..satarken çok iyi yakanı bırakmıyorlar sonrasında muhatap bulamıyorsun….YAZIKLAR OLSUN……..

 45. 13.04.2012 tarihinde yapılan ferdi kaza sigortasının poliçesinin adresime gönderileceğinin belirtilmesine rağmen gelmediği gibi 2013 yılında bilgim ve onayım olmadan ferdi kaza sigortasının yenilendiğini mesaj ile bildirildi 2013 yılı K912151 nolu poliçemin iptalini ve kesintilerinin iadesinin yapılmasını rica ediyorum RAHMETLİ SABANCI nın kemiklerini sızlatmayın bu kuruma yazık oluyor

 46. K 100 57 66 NOLU FERDİ KAZA POLİÇEMİN İPTALİNİ RİCA EDERİM.

 47. benim akbankta maas hesabım oldugu için kendi baslarına ferdi kaza sigortası yapmıslar 4 eylul 2012 de güya baslamıs.1 yıl sonra yenıleyelım mı diye aradılar.cok şasırdım benım boyle bişeyden kesinlikle haberim yok.1 yıl boyunca sureklı para kesmısler maasımdan.nekadar kestıklerini bile bilmiyorum.kaza sigortası olduguma dair ne bir police ne bir baska evrak ulastı elime.1 yıl boyunca keriz yerine koyup benim paramı yemişler.zehir zıkkım olsun.sanki parayı çöpten toıpluyoruz

 48. sizin yaptığınız hiç akla mantığa sgmıyo akbank yönetimi bana sorulmadan ferdi kaza poliçesini yenilediniz kredi kartı işsizliği yenilediniz ve iptal etmem rağmen tarafıma para iadesi yapılamamıştır en son eşya paket diye bir poliçeyi benim onayım olmadan yenilediniz 444 25 25 i arıyoz ilgili birim aktarıyom deyıp saatlerce bekletılıyoz vede ilgili birime her nedense bi türlü bağlanamıyoz telefon numaram 0545775 6204 lütfen poliçelerimin iptalini vede paramı iadesini istiyorum saygılarımla

 49. yıllardır ferdi kaza sigortalıyım.ama artık ferdi kaza poliçemin bir an evvel iptal edilmesini istiyorum.lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu