.Güncel Bilgiler

Akbank Direkt


Akbank Direkt Nedir? Akbank Direkt hakkında ayrıntılar aşağıdadır, boşa yorulmamak demek.
Akbank Direkt’e hemen başvurun Akbanklı olmanın avantajlarını kaçırmayın!

Akbank Direkt başvurunuzla alacağınız Akbank Direkt şifreniz ile Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

İşlemlerinizi,

Dilediğiniz her yerden
Dilediğiniz her an
Vakit kazanarak yapabilirsiniz.
Akbank Direkt İnternet para yatırma ve çekme hariç tüm işlemleriniz için hizmetinizde!

Üstelik, kullanımı kolay ve size vakit kazandıran Akbank Direkt Mobil’de işlemleriniz ve bağlantınız ücretsiz!

Siz de Akbank Direkt kullanın yorulmadan kazanmaya başlayın! Peki daha neler mi kazanacaksınız!
VADELİ MEVDUAT HESABI
Akbank Direkt’e başvurun, vadeli mevduatınızı Akbank Direkt İnternet’e özel, %10,75 faiz oranı ile açın! Akbank Direkt’ten vadeli mevduatınıza alacağınız avantajlı faiz oranlarını görmek için tıklayın.

ARİFE TARİFE İNTER
Akbank Direkt’e başvurun, aRife taRife İnter ile işlemlerinizi Akbank Direkt İnternet’ten ilk ay ücretsiz yapın. Akbank Direkt Internet kullanmaya başlayın, 20 Havale ve 2 EFT yapabileceğiniz aRife taRife Inter’inizi güle güle kullanın.

Arife Tarife İnter, Akbank Direkt Internet’e ilk kez giren müşterilerimize 1 ay ücretsizdir. Sonraki 6 ay boyunca Arife tarife Inter almak isteyenler %50 indirimle tarifelerini Akbank Direkt İnternet’ten alabilecekler.
AKBANK KREDİ KARTI
Akbank Direkt’e başvurun, Akbank kredi kartınızı adresinize gönderelim. Akbank Direkt’e özel teklifimiz ile aldığınız kredi kartınızın yıllık kart ücreti de yok!

Akbank Direkt müşterisi olarak 6 ay boyunca 150 TL ödeme sözünüze, ilk 1 yıl için yıllık kart ücreti alınmayacaktır.Kredi kartı teklifi sadece Axess kredi kartı için geçerlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu