.Güncel Bilgiler

Akbank Direkt olmanın faydası iPhone 4S kazandırması

Akbank Direkt olmanın faydası iPhone 4S kazandırması nedir? Akbank Direkt olmanın faydası iPhone 4S kazandırması hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

Bu yaz Akbank Direkt Mobil sizi iPhone 4S ile konuşturacak!

15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında bağlantının ve işlemlerin ücretsiz olduğu Akbank Direkt Mobil’e girin 10 adet iPhone 4S’den biri sizin olsun.

Akbank Direkt Mobil hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için 15 Haziran – 15 Temmuz tarihleri arasında Akbank Direkt Mobil’e girmeniz yeterlidir, Akbank Direkt Mobil içinde herhangi bir işlem yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakkı kazancaktır.

Akbank Direkt Mobil’i halihazırda kullanan müşterilerimiz de kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyaya katılım için Akbank Direkt Mobil’i ilk defa kullanıyor olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Akbank Direkt Mobil’e girmek için ne yapmam gerekiyor?

Akbank Direkt Mobil’e giriş yapmak için Akbank Direkt Internet kullanıcısı olmanız ve kullandığınız cep telefonu modelinin mobil internet destekli olması yeterlidir.

m.akbank.com‘dan Akbank Direkt’e tıklayıp müşteri numaranız, kullanıcı adınız ve Akbank Direkt şifreniz (Akbank Direkt İnternet için kullandığınız şifre) ile Akbank Direkt Mobil’e giriş yapabilirsiniz.

Akbank Direkt şifremi hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?

Akbank Direkt şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse ‘Şifre Al’ butonuna tıkladığınızda açılan ekrandan bilgilerinizi girerek yeniden alabilirsiniz.

 

Kampanya Şartları

 • Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 24/05/2012 tarih ve B.07.I. MPİ.0.13.00.03-255.01.02-1599-6233 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya 15/06/2012 (Saat 00:00) –15/07/2012 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında cep şubesi kullanımını arttırmak amacıyla cep telefonları üzerinden ücretsiz olan m.akbank.com adresinden Cep Şubesi’ne Bireysel İnternet Şubesi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapanlar 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.
 • Çekiliş 24/07/2012 tarihinde, saat 11:30 de Akro Tanıtım Org. -Toplantı Salonu Çınar sk. No.15 4. Levent-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
 • Yapılacak çekiliş sonucunda 10 adet Apple iPhone 4S 32 GB (hat ve kart hariçtir) verilecektir.
 • Kampanya sadece Bireysel İnternet Şubesi müşterilerini kapsamaktadır.
 • Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • 18 yaşından küçükler, Akbank T.A.Ş ve Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic.Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez
 • Çekiliş sonuçları 27/07/2012 tarihinde Akşam gazetesinde, www.akbank.com ve www.kimkazandi.cominternet adreslerinde ilan edilecektir.
 • Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 11/08/2012 yedek talihlilerin 26/08/2012’dir.
 • Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
 • İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu