.Güncel Bilgiler

Akbank Cep Şubesi ayağınızı yerden kesiyor

Akbank Cep Şubesi ayağınızı yerden kesiyor,Akbankın cep şubesi kampanyaları hakkında ayrıntılar aşağıdadır.Bu yaz daha hızlı, bu yaz daha özgür, bu yaz daha mobil geçecek…

1 – 31 Mayıs tarihleri arasında bağlantı ve işlemlerin ücretsiz olduğu Akbank Cep Şubesi’ne girin 5 adet Piaggio Fly 150’den birini kazanma şansı yakalayın.

Üstelik Fly 150 ile birlikte 2 adet kask ve Vespa Academy’den eğitim de hediye!

Cep Şubesi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanyaya katılmak için 1-31 Mayıs tarihleri arasında Cep Şubesi’ne girmeniz yeterlidir, Cep Şubesi içinde herhangi bir işlem yapma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakkı kazancaktır

Cep Şubesi’ni halihazırda kullanan müşterilerimiz de kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyaya katılım için Cep Şubesi’ni İlk defa kullanıyor olma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Akbank Cep Şubesi’ne girmek için ne yapmam gerekiyor?
Cep Şubesi’ne giriş yapmak için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız ve kullandığınız cep telefonu modelinin mobil internet destekli olması yeterlidir.

m.akbank.com’dan Cep Şubesi’ne tıklayıp Müşteri numaranız, kullanıcı adınız ve İnternet Şubesi için kullandığınız şifre ile Cep Şubesi’ne giriş yapabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi şifremi hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?
Bireysel İnternet Şubesi şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse ‘Şifre Al’ butonuna tıkladığınızda açılan ekrandan bilgilerinizi girerek yeniden alabilirsiniz.

Kampanya Şartları
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 25/04/2012 tarih ve B.07.I. MPİ.0.13.00.03-255.01.02-1251-5140 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
Kampanya 01/05/2012 (Saat 00:00) –31/05/2012 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında cep şubesi kullanımını arttırmak amacıyla cep telefonları üzerinden ücretsiz olan m.akbank.com adresinden Cep Şubesi’ne Bireysel İnternet Şubesi kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapanlar 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakkı kazancaktır.
Çekiliş 12/06/2012 tarihinde, saat 14:00 de Akro Tanıtım Org. -Toplantı Salonu Çınar sk.No.15 4.Levent-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonucunda 5 adet 2012 Model Piaggio 151 cc FLY 150 Motorsiklet-+2 adet (1 adet L beden 1 adet M beden) Vespa Granturisma Kask+Vespa Academy Eğitimi (Eğitimler Vespa Acedemy eğitim alanında gerçekleşecektir.Eğitim alanı adresi: Körkadı sok. Arnavutköy Mezarlığı Karşısı Ulus -İstanbul.Vespa Academy temel eğitimi 2 gün toplam 14 saat sürmektedir.Eğitim hakkı 31 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir.Ulaşım ve konaklama talihliye aittir.
Kampanya sadece Bireysel İnternet Şubesi müşterilerini kapsamaktadır.
Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz.
18 yaşından küçükler ,Akbank T.A.Ş ve Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic.Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez
Çekiliş sonuçları 15/06/2012 tarihinde Akşam gazetesinde, www.akbank.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir.
Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 30/06/2012 yedek talihlilerin 15/07/2012’dir. Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.
İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu