.Güncel Bilgiler

Akbank Bireysel Emeklilik Sistemi Kampanyası

Akbank Bireysel Emeklilik Sistemi Kampanyası nedir? Akbank Bireysel Emeklilik Sistemi Kampanyasına nasıl başvurabilirim? Akbank Bireysel Emeklilik Sistemi Kampanyası hakkında detaylı bilgileri sizler için sitemiz www.internetbankasi.org de yayınladık  

Bireysel Emeklilik Sözleşmesini Axess ile ödeyin, 100 TL’ye varan chip-para kazanın!

Kampanya Koşulları:

 • “Bireysel Emeklilik Sözleşmesini Axess ile ödeyin, 100 TL’ye varan chip para kazanın!” kampanyası 1 Haziran – 30 Temmuz  2010 tarihleri arasında, aylık en az 130 TL ve üzeri düzenli katkı payı ile “Emekliliğe Yatırım Planını” (Plan 108) Akbank aracılığıyla satın alan ve ödemelerini 6 ay boyunca Akbank kredi kartı ile düzenli olarak ödeyen  sözleşmeler için geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen katılımcıların ; 6 (altı) ay boyunca Bireysel Emeklilik Sözleşmesi katkı paylarını, Akbank Kredi Kartı ile düzenli olarak ödemeyi, Akbank T.A.Ş’ye yazılı olarak  taahhüt etmeleri gerekmektedir.
 • Chip-para ödülleri aşağıdaki gibi olup, ödül tutarı katkı payı ödemelerinin yapıldığı kredi kartına yüklenecektir.
Aylık Katkı Payı Tutarı Chip-para Ödülü
130 TL – 249 TL 25 TL
250 TL ve üzeri 100 TL
 • Katkı payı ödemeleri aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık periyotlarda yapılabilecektir. Kampanya kapsamında chip para ödülü kazanılabilmesi için, düzenli ödeme tutarının aylık ortalama karşılığı esas alınacaktır. Örnek: 3 aylık 600 TL düzenli ödeyen müşterimizin; aylık ortalama ödeme tutarı 600/3=200 TL olarak esas alınacaktır.
 • Kampanya sadece Akbank aracılığı ile satışı yapılan ve başvuru tarihi 1 Haziran – 30 Temmuz 2010 tarihleri arasında olan “Emekliliğe Yatırım Planı” (Plan 108) sözleşmeleri için geçerlidir.
 • Kampanya kriterlerine uyan ve 16 Temmuz 2010 tarihine kadar ilk provizyon/ödemesi yapılmış sözleşmelerin chippara ödülleri 20 Ağustos 2010 tarihinde yüklenecektir. Kampanya kriterlerine uyan ve 17 Temmuz – 30 Ağustos tarihleri arasında ilk provizyonu/ ödemesi alınmış olan diğer sözleşmeler için chippara ödülleri 20 Eylül 2010 tarihinde yüklenecektir. 30 Ağustos tarihine kadar ilk provizyonu/ ödemesi yapılmayan sözleşmeler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya, düzenli katkı payı ödemeleri için geçerli olup, ara katkı payı ödemeleri kampanya kapsamına dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinin (plan 108) düzenli ödemelerinin, Akbank kredi kartı ile düzenli olarak  yapılması esastır. Ödemelerin herhangi bir sebeple 6 ay boyunca Akbank Kredi kartı ile düzenli yapılmaması (Ödemelerin Akbank kredi kartından farklı ödeme şekli ile yapılması, düzenli ödeme tutarında kampanyaya katılım sınırının altında kalacak şekilde bir değişiklik yapılması ve düzenli ödemeye ara verilmesi vd.) durumlarında müşterilerimizin kredi kartlarına kampanya kapsamında yüklenen  chip-para ödülü borç olarak yansıtılacaktır.
 • Wings Business ve Biz kart harcindeki tüm Akbank kredi kartları kampanyaya dahildir.
 • Akbank kredi kartı olmayan müşterilerimiz, şubelerimizden kredi kartı başvurusu yaparak, kart başvurusunun onaylanması ve yukarıdaki özelliklerde Bireysel Emeklilik Sözleşmesi (Plan 108) satın alması halinde kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Kampanya dahilinde alınan birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi için sadece ilk (başvuru tarihine göre) sözleşme kampanyadan yararlanabilir.
 • Müşterilerimiz, katkıcısı olduğu Bireysel Emeklilik Sözleşmesi adedine bakılmaksızın bir kereye mahsus olmak üzere kampanyadan yararlanabilir.
 • Müşterilerimiz, ancak bir kredi kartı ile kampanyaya katılabilir.
 • Kampanyadan, kampanya dahilinde satın alınan yeni Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ödemesini yapan asıl ve ek kart sahibi, bireysel müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Katılımcı ve ödeyen farklı kişiler olduğunda chip-para ödülü, Bireysel Emeklilik Sözleşmesinin katkı payı ödemelerinin yapıldığı Akbank kredi kartına yapılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için kredi kartının Telefon-Posta yoluyla alışveriş işlemine açık olması gerekmektedir.
 • Akbank, haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bireysel emeklilik sistemi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

“Emekliliğe Yatırım Planı”, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin 108 no.lu bireysel emeklilik planıdır. Akbank bir AvivaSA acentesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu