.Güncel Bilgiler

Akbank Bali Kampanyası

Akbank Bali Kampanyası nedir? Akbank Bali Kampanyasına nasıl katılabilirim? Akbank Bali Kampanyası hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun

 

 

Bambu Üstünde Papağan, Gel Bize Bali Bali

16 Ocak – 26 Şubat tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanın, Bali’de muhteşem bir tatil kazanma şansı yakalayın!

Bireysel İnternet Şubesi’nde her hafta 1’er çekiliş hakkı sizi bekliyor. Bali’ye giden 5 şanslı çift arasında yerinizi almak için her hafta Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanın, şansınızı arttırın.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için 16 Ocak – 26 Şubat tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne girmeniz yeterlidir.

Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne girişlerinizde her hafta bir çekiliş hakkı kazanırsınız. Kampanyanın devam ettiği 6 hafta boyunca her hafta Bireysel İnternet Şubesi’ne girerseniz toplamda 6 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi’ni kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

Bireysel İnternet Şubesi’ne müşteri numaranızla giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi bilmiyorsanız “Şifre Al” butonunu tıkladıktan sonra açılan ekrandan bilgilerinizi girerek ya da en yakın Şubemizi ziyaret ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Bireysel İnternet Şubesi’ne kredi kartı numaranız ve şifrenizle de giriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bireysel İnternet Şubesi şifremi hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?

Bireysel İnternet Şubesi’ne müşteri numaranızla girebilmek için şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse “Şifre Al” butonuna tıkladığınızda açılan ekrandan bilgilerinizi girerek yeniden alabilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi’ne kredi kartı numaranız ve şifrenizle de girebilirsiniz.

Kampanyaya Şartları

 • Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 09/01/2012 tarih ve B.07.I. MPİ.0.13.00.02-401.02.99-85-716 sayılı izni ile Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya 16/01/2012 (Saat 00:00) – 26/02/2012 (Saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında İnternet şubesinin kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla Banka Hizmet tanıtımlarını da sağlayan www.akbank.com ücretsiz Bireysel İnternet Şubesi’ne Müşteri numarası, Kullanıcı adı ve İnternet şifresiyle giriş yapanlara her hafta için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • İnternet sitesine her gün giriş yapılabilir. Her hafta için kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya süresince bir kişi en fazla 6 çekiliş hakkı kazanabilir.
 • Yapılacak çekiliş sonucunda 5 adet Çift kişilik 06.05.2012-12.05.2012 tarihleri arasında Bali Seyahati. Singapur Havayolları ile ekonomik sınıf gidiş – dönüş uçak bileti 5 gece/6 gün yarım pansiyon 5* otelde konaklama Havaalanı-otel-havaalanı transferleri hizmeti verilecektir. Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. İstanbul’a kadar ulaşım masrafları ve ilgili seyahat için gereken vize ve Pasaport işlemleri talihlilere aittir.
 • Çekiliş 06.03.2012 tarihinde, saat 11:30 da Akro Tanıtım Org. -Toplantı Salonu Çınar sk.No.15 4.Levent-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
 • Çekiliş sonuçları 10.03.2012 tarihinde Akşam gazetesinde, www.akbank.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Kazanan asil talihlilerin son başvuru tarihi 25.03.2012, yedek talihlilerin 09.04.2012’dir.
 • Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir. Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Seyahat ikramiyesi nakde çevrilemez ve devredilemez. Seyahat ikramiyesi talihli dışında başka biri tarafından kullanılamaz.
 • 18 yaşından küçükler, Akbank T.A.Ş ve Akro Tanıtım Org. Film Yapım ve Tic.Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
 • İkramiyeye konu olan eşya bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
 • Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu