Kredi Kartları

Akban Neo Business Kartı

Akban Neo Business Kartı Hakkında Bilgiler Bankaların Kendi Sitelerinden Alınmıştır Kaynak Gösterilmesi Zorunludur Açıklama İçin Başlığa Tıklayınız www.internetbankasi.org

Kurumsal, Ticari ve Şirket müşterilerimiz için onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hazırlanan yeni bir Banka Kartı… Neo business !

Neo business müşterileri;

 • Neo business için özel işlem limiti belirleyebilir,
 • Şubelerde Neo business ile işlem önceliği alabilir,
 • Firma ismini Neo business üzerine yazdırabilir,

ve daha özel pek çok özellikten faydalanabilirsiniz.

Neo Business Özellikleri

Size Özel Limit
Artık, Neo business ile yapacağınız işlemlerde günlük işlem limitlerinizi ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz.
 
Yurtiçi ve yurtdışı, ister nakit çekim, ister alışveriş işlemleriniz için ayrı ayrı -üst limitler dahilinde- istediğiniz işlem limitini belirleyebilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Bol Bol chip-para
Neo business ile alışveriş yapın, kazanın!

Neo business ile Axess üye işyerlerinde yaptığınız alışveriş işlemlerinden chip-para kazanabilirsiniz. 1 chip-para = 1 TL değerindedir. Kazandığınız chip-paraların bir kısmını ya da tamamını dilediğiniz zaman, dilediğiniz Axess üye işyerlerinde anında harcayabilir ve bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Neo business ile bankacılık işlemlerinden de chip-para kazanın!

Dönemsel ya da sürekli yapılacak kampanyalarla bankacılık işlemlerinden kazandığınız chip-paralar Neo business kartınızda birikir ve biriken chip-paralarınız ile Axess üye işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Böylece, Akbank’ta bankacılık işlemini gerçekleştirmenin avantajlarını ve keyfini yaşarken, kazandığınız chip-paraları Neo business ile bedava alışveriş yaparak değerlendirebilirsiniz.
 
Ayrıca, Neo business ile dönemsel olarak düzenlenecek, alışkanlıklarınıza yönelik kampanyalarla sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz. Eğer Axess’iniz varsa, chip-paralarınızı Axess’inize de aktarabilirsiniz.


Şube’de Öncelik

Neo business ile şubede öncelik sizin!

Neo business ile Sıra Yönetim Sistemi (Q-mate) olan Akbank Şubeleri’nde kendinizi tanıtarak hizmet önceliği alırsınız. Böylece şubelerimizde Neo business sahibi olmanın ayrıcalığını yaşar ve sıra önceliği alarak tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Firmanızın İsmi Kartınızda
Neo business ile artık firmanızın ismi kartınızın üzerinde yer alabilir! Bunun için kart talebiniz sırasında firmanızın unvanını bildirmeniz yeterli.

Üye İşyerlerinden Nakit Çekme Kolaylığı
Neo business, nakit çekim işlemlerinde de size bir yenilik sunuyor!

Çok acil paraya ihtiyacınız var ve en yakın ATM/BTM’e gitmeye zamanınız yok! Artık, Banka Kartı’nız ile “Neo Nakit Noktası” logosunu gördüğünüz tüm anlaşmalı BP istasyonlarından hem alışveriş yapabilir, hem de nakit çekebilirsiniz!

Nakit çekebilmek için bir ücret ödemenize ya da ekstra alışveriş yapmanıza gerek yok! Tek yapmanız gereken kartınızı kasadaki görevliye vermek ve ne kadar nakit çekmek istediğinizi söylemek, Neo business şifrenizi girdikten sonra nakit çekmek istediğiniz tutar* elinizde!

* Neo business ile işlem başına minimum 20 TL, maksimum 200 TL nakit çekebilirsiniz.

Ayrıca Neo business ile yurtiçinde, Akbank ATM/BTM’lerinden ve Altın Nokta’lardan, yurtdışında ise, tüm Maestro ve Cirrus amblemli ATM’lerden nakit çekebilirsiniz.

Kolayca Alışveriş
Neo business ile yurtiçinde ve yurtdışında tüm Maestro amblemli işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş noktalarında kasada Banka Kartı’nızı vermeniz ve şifrenizi girmeniz yeterli. Harcamalarınız vadesiz hesabınızdan anında düşer.

 • Alışveriş yapacaksınız, yanınızda para yok ya da alışveriş sırasında paranızın yeterli olmadığını fark ettiniz. Aklınıza hemen bir ATM bulup para çekmek gelecek! Neo business ile bu endişeye gerek yok! Neo business’ ı nakit yerine kullanabilir ve yurtiçi ya da yurtdışında tüm Maestro amblemli işyerlerinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Neo business, yanınızda nakit para bulundurmaktan daha güvenlidir. Neo business çalınsa ya da kaybolsa bile, şifresini sadece siz bildiğiniz için başka kimse tarafından kullanılamaz. Böylece kaybetme ve çalıntı olaylarına karşı kendinizi ve paranızı korursunuz.
 • Yurtdışına çıkarken bozuk para bulundurmaya, kur hesaplamaya gerek olmadan, Neo ile Maestro amblemli ATM’lerden para çekebilir, satış noktalarında alışveriş yapabilirsiniz. Böylece yurtdışında yanınızda yüksek miktarda para bulundurmanıza gerek kalmaz ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
   

Bankacılığın En Özgür Hali

 • Neo business ile 1500’ü yaygın ATM/BTM’lerimiz aracılığı ile hesabınızın bakiyesini öğrenme, hesap ekstresi bastırma, havale, yatırım fonu alım/satım gibi pek çok bankacılık işleminizi yapabilirsiniz. Böylece şubeye gitmenize gerek kalmaz, işlemlerinizi dilediğiniz an gerçekleştirirsiniz.

Neo Burada!
Neo business başvurusu, bilgi alma,* güncelleme, talimat verme gibi işlemler için:

 • Akbank Şubeleri
 • www.akbank.com
 • 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi’ne başvurun.

* Chip-para bilgilerinize, bu kanalların yanı sıra, alışveriş işleminiz sırasında POS’lardan da ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu