Kredi Kartları

Advantage Rouge

Advantage Rougeinternetbankasi.org Görünümüyle, özellikleriyle, kokusuyla kısacası her şeyiyle farklı ve özel bir kredi kartı: Advantage Rouge.

Türkiye’nin ilk parfümlü kredi kartı.

Kadın olmanın avantajını sonuna kadar yaşamak isteyenlere.

Özellikleri ve kolaylıkları
Advantage Rouge Kredi Kartı ile HSBC Advantage Gold Kredi Kartının sahip olduğu tüm özelliklerle birlikte, kadın olmanın avantajlarından da faydalanırsınız

Kadın olmanın sosyal avantajı ile İstanbul,İzmir ve Ankara’daki seçkin restaurant’larda indirim ayrıcalığından yararlanıp seçkin spor merkezlerinde yorgunluğunuzu indirim avantajıyla atabilirsiniz.
Kadın olmanın alışverişteki avantajı ile İstanbul, İzmir ve Ankara’daki seçkin mağaza ve parfümerilerde size özel indirim imkanına sahip olursunuz.
444 0 111’den Advantage Rouge Hat’tını tuşlayarak kadın olmanın ekstra avantajlarından faydalanır, size özel indirimli hizmetleri* alabilirsiniz:
Stil Danışmanlığı
New York ve Milano Outlet Turu
Astroloji Danışmanlığı
Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı
Yemek Kursu
Dergi Aboneliği
İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Çeşme ve Dalaman Havaalanı Transferi
Yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek sağlık sorunları veya kaza gibi durumlarda,acil yardım, danışma ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanırsınız. **
Kredi Kartı Seyahat, Ev ve Sosyal Yardım Hizmetleri ile Türkiye’nin her yerinden “Yurtiçi Seyahat, Ev Yardım, Sosyal Hizmetler ve Bilgi Hattı” hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanırsınız. **

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız HSBC Club Lounge’dan, uygun koşulları sağladığınız sürece 1 misafirinizle birlikte ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz ***. Ayrıca, BTA, Divan Pub-Sky Restaurant ve English Pub’da Advantage Rouge Kredi Kartı’nızla yaptığınız ödemelerde size özel % 30 indirim fırsatından faydalanırsınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu