Motorlu Taşıtlar Vergisi

2013 MTV Ödemesi AsyaCard ile 4 Taksit

MTV Ödemesi AsyaCard ile 4 Taksit kampanyasını sizler için sitemiz www.internetbankasi.org de yayınladık buyrun

Motorlu Taşıtlar Vergisini 01-31 Ocak 2013 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden AsyaCard ile 4 taksitte ödeyin, 1 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Beniyika.com.tr’ den araç boya koruma sistemlerinde %50 indirim hakkı kazanın!

Kampanya Detayları

• Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) 01-31 Ocak 2013 tarihleri arasında gib.gov.tr adresinden AsyaCard ile ödeyen müşteriler, 4 taksit imkanından faydalanacaklar, aynı zamanda 1 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Beniyika.com.tr’ den araç boya koruma sistemlerinde %50 indirim hakkı kazanacaklardır.
• %50 indirim avantajı beniyika.com.tr’de AsyaCard’a özel tüm ürünlerde geçerlidir. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yapılan kredi kartı ile Beniyika.com.tr sitesinden alışveriş yapılırken otomatik olarak %50 indirim yapılacaktır.
• Business kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
• Bu kampanya ilgili üye işyerinde devam etmekte olan başka Bank Asya kampanyası ile birleştirilemez.
• Kampanyaya katılacak olan asıl ve ek kart müşterilerimizin kartının açık durumda olması ve kampanya tarihi itibarı ile kredi kartlarını kullanmasını engelleyen herhangi bir durumun olmaması gerekmektedir.
• Hakkında haciz işlemi başlatılmış, bir dönemden fazla borç gecikmesi olan kredi kartı hesapları, bu ve benzeri durumlardan doğan idari ve kanuni takipteki hesaplar, kart sahibinin vefat bildirimi yapılmış hesaplar ve aynı tarihte tüm kartlarında iptal kart blokesi bulunan kişiler kampanyaya katılamazlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu