Kredi Kartları

​Maximiles Opet-Sunpet Kampanyası

​Maximiles Opet-Sunpet Kampanyası 2015 nedir? ​Maximiles Opet-Sunpet Kampanyası 2015 hakkında tüm detaylar sitemiz www.internetbankasi.org de yayınlanmıştır.

 

Maximiles’ınızla Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarında 1 Haziran-15 Temmuz 2015 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, yine Opet/Sunpet istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanmak üzere 20 TL MaxiPuan hediye!

Kampanya Detayları:

1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı OPET/SUNPET İstasyonlarından Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanyamız kapsamında alışverişler mutlaka İş Bankası Maximum POS cihazından yapılmalıdır.
3- Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “OPET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamıza ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası Bankamız sisteminde harcama yapacağınız kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
7- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 5 Ağustos 2015’tir.
8- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9- Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece OPET/SUNPET istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
10- Aynı gün yapılan harcamalardan sadece bir tanesi kampanyamıza dahil edilecektir.
11- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12- Kampanyamızdan MercedesCard ile de yararlanılabilir.
13- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
15- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
16- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir.
17- Kampanyamızdan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya Maximiles ile yapılması gerekmektedir.
18- Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuanlar da geri alınacaktır. Bankamatik Kartı ile katılımlar için SMS gönderimine gerek bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu