Etiket arşivi: yapı kredi

Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi 2016

Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi 2016 nedir- Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi 2016 dan kimler faydalanabilir – Yapı Kredi Yeni Yıl Kredisi 2016 hakkında detaylı bilgileri sizler için araştırdık ve sitemiz www.internetbankasi.org de yayınladık buyrun…

yapikredi-2016-yilbasi-kredisi

Yeni yıla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak girin diye, günde 10 TL’ye 9.000 TL kredi Yapı Kredi’de

Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Yeni Yıl Kredisi için hemen Kredi Şimdi başvurusu yapabilir, en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilir veya Bireysel İnternet Şubesi ya da Mobil Şube’den başvurunuzu yapıp kredinizi anında kullanabilirsiniz.

Bireysel İnternet / Mobil Şube’ye üye olmak istiyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz.

Örnek Ödeme Tablosu

Kredi Tutarı Vade Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı Yıllık Efektif Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
9.000 TL 36 ay %1,25 45 TL %1,6675 %20,0098 325,37 11.760,62

Bireysel ihtiyaç kredisi toplam masraflarına ve aylık ve yıllık efektif faiz oranlarına kredi tahsis ücreti, katkı payı, vergiler ve fonlar dahil edilmiş olup, yaşa, tutara ve vadeye göre değişen sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Taksit tutarları, eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup, hesaplamalara vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. aylık akdi faiz oranını, kredi tahsis ücretini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kredinizle birlikte grup hayat sigortası yaptırmanız durumunda geçerli olacak sigorta tutarı, 30 yaşındaki bir kişi için 10.000TL, 36 ay vadeli sigorta primi 67,68 TL ‘dir.

Detaylı Bilgi

Başvuru İçin Gerekli Belgeler (Müşteri ve Varsa Kefil İçin)

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gelir Belgesi
  • Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)

Nasıl Başvurabilirim?

Kampanya kapsamında en düşük başvuru tutarı 1.000 TL ve ek yüksek başvuru tutarı 10.000 TL olup;

Bireysel krediler için:

 • Yapıkredi.com.tr üzerinden Kredi Şimdi ile başvurabilirsiniz.
 • SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)
 • Size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Size en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin…

Bireysel kredilerimiz ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan yararlanabilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Herkese 20 TL elmasepeti.com Hediye Çeki

Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Herkese 20 TL elmasepeti.com Hediye Çeki hakkında detaylar aşağıdadır buyrun
Hemen Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne ya da Worldonline’a giriş yapın anında 20 TL değerinde elmasepeti.com hediye çeki kazanın.

elmasepeti.com ile tüm Apple aksesuarlarını ve dünyaca tanınmış kulaklık markalarını içeren çok sayıda ürüne kolayca erişebilirsiniz.

elmasepeti.com hediye çekiniz 20 Temmuz 2012 tarihine kadar, 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

Hediye çekinize 10 Haziran 2012 tarihine kadar Size Özel bölümünden ulaşabilirsiniz. 11 Haziran 2012 tarihinden itibaren hediye çekleri Size Özel bölümünden kaldırılacaktır.
elmasepeti.com hediye çekini nasıl aktive edeceksiniz?
Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a girerek üst menüde yer alan “Size Özel” sayfasından hediye çeki kodunuza ulaşabilir ve elmasepeti.com’dan yapacağınız alışveriş sırasında kampanya kodu yazan bölüme hediye çeki kodunuzu girerek hediye çekinizi kullanabilirsiniz.

Kazandığınız hediye çekini elmasepeti.com’da satışa sunulan tüm ürünlerinde kullanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

4 Mayıs-10 Haziran 2012 tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a giriş yapan tüm müşterilerimiz elmasepeti.com’dan hediye çeki kazanacaklardır.
Özel Bankacılık müşterilerimiz bu kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesi’ne veya Worldonline’a ilk kez üye olup giriş yapan müşterilerimizin kazandıkları hediye çekleri 19 Haziran 2012 tarihinden itibaren, İnternet Şubesi Size Özel bölümüne yüklenecektir.
Hediye çekini kullanabilmek için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcıları üst menüde yer alan Size Özel sayfasından hediye çeklerini aktive etmeleri gerekmektedir. Aktive edilmeyen hediye çekleri kullanılamayacaktır.
Hediye çekleri 20 Temmuz 2012 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya süresince her müşterimiz sadece bir hediye çeki kazanabilir.
Hediye çekleri bölünerek ve/veya birleştirilerek kullanılamaz. Başka bir şekilde kazanılmış hediye çekleri ile kampanyadan kazanılan hediye çekleri aynı alışverişte kullanılamaz.
Hediye çekleri elmasepeti.com’da satışa sunulan tüm ürünler için 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
elmasepeti.com hediye çeki kampanyasından elmasepeti.com üyesi olan ve olmayan herkes yararlanabilir. elmasepeti.com üyesi olmayan müşterilerimizin, hediye çekini kullanabilmek için elmasepeti.com’a üye olmaları gerekmektedir.
Ürün iadesi durumunda hediye çekinin iadesi için Yapı Kredi çağrı merkezi ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Yapı Kredi’den Süper ihtiyaç Kredisi

Yapı Kredi’den Süper ihtiyaç Kredisi nedir? Yapı Kredi’den Süper ihtiyaç Kredisinden nasıl faydalanılır? Yapı Kredi’den Süper ihtiyaç Kredisi hakkında detaylar aşağıdadır buyrun

Yapı Kredi’den özel kredi seçenekleri… İster ayda sadece %0.59’dan başlayan faiz oranlarıyla, ister faizsiz peşin komisyonlu, isterseniz masrafsız Bireysel İhtiyaç Kredisi alın, cebinizde yüzünüz de gülsün.

Siz de htiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Bireysel İhtiyaç Kredisi için hemen Kredi Şimdi başvurusu yapabilir veya en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz

 

Aylık Yıllık Maliyet Tablosu

 

 

Kredi Tutarı Vade Aylık Faiz Oranı Toplam Masraf Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı Aylık Taksit Tutarı
5.000 TL 12 ay 0,59% 379 TL 1,97% 23,63% 436,09 TL
6.000 TL 36 ay 0,84% 642 TL 1,68% 20,16% 199,56 TL

Bireysel İhtiyaç Kredisi toplam masrafları için grup hayat sigortası (30 yaş için), kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler dahil edilmiştir. Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına ve taksit tutarlarına vergi ve fon dahil edilmiştir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranını, dosya masrafını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı Bilgi

Kredilerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler (Müşteri ve Varsa Kefil İçin)

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gelir Belgesi Fotokopisi
  • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi / Maaş yazısı (Şirket yetkililerinin imza sirküleri ile beraber)
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir)

Nasıl Başvurulabilirim

Bireysel Krediler için:

 • İnternet üzerinden Kredi Şimdi ile başvurabilirsiniz.
 • SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)
 • Size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Size en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgiye Ulaşmak İçin

Bireysel Kredilerimiz ile ilgili sorularınız ve daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan yararlanabilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Aşkini Vadala Kampanyasi World Card

Aşkini Vadala Kampanyasi World Carddan süper bir kampanya daha sevgililer gününe özel kampanyayı kaçırma detaylar için buyrun;

World card sevgililer günü kmapnaysı ile aşkını vadala.
Aşkını vadala kampanyası ile aşkını vadalamak için word card sevgililer günü sürprizi için bakınız.

http://www.askinivadala.com/

Bireysel Emeklilik Sistemine Rekabet Geliyor

bireysel emeklilikVatan Gazetesinin Yazsına göre; Anadolu Hayat Emeklilik, Garanti, Yapı Kredi, Avivasa gibi bireysel emeklilik şirketleri, emeklilerin toplu paralarını, aylık maaş olarak alabilmelerine ve anaparalarının değerlendirilerek getiri sağlamalarına imkan veren ‘Emeklilik Gelir Planı’nı bu ay uygulamaya sokuyor. Bireysel emeklilikte henüz uygulamada olmayan ömür boyu maaş garanti eden ürünler de kısa süre sonra piyasaya çıkacak

Bireysel emeklilik sisteminde, hem emeklilerin sistem içinde kalarak toplu birikimleri ile getiri sağlamaya devam etmelerine ve hem de aylık maaş alabilmelerine imkan veren programlı geri ödeme uygulaması “Emeklilik Gelir Planı” , Anadolu Hayat Emeklilik’ten Garanti’ye, Yapı Kredi’den Avivasa’ya önde gelen bireysel emeklilik şirketleri arasında ciddi bir rekabet alanı olacak.

Şirketlerin Hazine Müsteşarlığı’na yaptıkları başvuruların sonuçlarını almak için gün saydığını söyleyen Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü ve Emeklilik Gözetim Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Mete Uğurlu, Eylül ayından itibaren birbirinden cazip emeklilik gelir planlarının uygulanmaya başlayacağını, 2009 yılı içinde tüm BES şirketlerinin müşterilerini ‘Emeklilik Gelir Planı’ ile maaşa bağlayabilir hale gelmelerinin beklendiğini açıkladı.

Sigorta desteği geliyor

Bireysel emeklilik sisteminde en az 10 yıl kalan ve 56 yaşını doldurarak emekli olmaya hak kazananların toplu paralarını, “emeklilik gelir planına” aktarabileceğini ifade eden Uğurlu, sistemi şöyle anlattı: “Kişiler, isterlerse her ay ya da belirli aralıklarla buradan maaş alabilecek. Ayrıca sahip oldukları toplu para, müşterinin tercihine göre riski daha az olan bireysel emeklilik fonlarıyla değerlendirilerek getiri sağlamaya devam edecek ve bu getiriler sürekli olarak anaparaya eklenecek. Yani emekliler hem aylık maaşlarını alacak hem de BES sisteminden çıkmadan paraları değerlendirilerek getiri elde edecekler.” Okumaya devam et