Etiket arşivi: garanti bankası

Garantiden Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesine Piranha tablet sadece 119,90 TL

Garantiden Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesine Piranha tablet sadece 119,90 TL ayrıntılar aşağıda yer almaktadır…

garanti-bankasi-2016-mtv-kampanyasi

1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini garanti.com.tr Hızlı Ödemeler alanından, İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler (kartlı-kartsız menü) ve 444 0 333 Alo Garanti’den yapanlara Piranha tablet sadece 119,90 TL!

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet / Vergi adımı veya Cep Şubesi IOS ve Android uygulamalarından Bankacılık İşlemleri menüsü Ödemeler adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, 119,90 TL’ye Piranha tablet fırsatını kaçırmayın!

Garanti.com.tr, İnternet Şubesi, Cep Şubesi veya 444 0 333 Alo Garanti’den kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri 3 taksit seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kampanya Detayları
  • 1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini garanti.com.tr, Internet Şubesi, Cep Şubesi, 444 0 333 Alo Garanti veya Paramatikler’den (kartlı-kartız menü) yapan müşterilerimiz Piranha tableti 119,90 TL’ye satın alabilecek. (Piranha Zoom IV Tab 7.0 119,90 TL’ye, Aristo Q Tab 7.0 ise 159 TL’ye satın alınabilecektir.) Üstelik Internet ve Cep Şubesi’ne artık müşteri numarasına ihtiyaç duymadan sadece T.C Kimlik numarası ve parola ile giriş yapabilirsiniz.
  • İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve 444 0 333 Alo Garanti’den kredi kart ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3’e varan taksit seçeneği sunulacaktır. garanti.com.tr’den yapılan ödemeler 3 taksite bölünecek olup, Paramatikler’den yaplan MTV ödemelerinde taksit seçeneği bulunmamaktadır.
  • Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 2 Şubat 2016 tarihine kadar kısa mesaj ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun store.piranha.com.tr adresinde kullanılması gerekmektedir.
  • Kişiye özel üretilen kampanya kodlar, en geç 29 Şubat 2016 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya dahilinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve kullanabilir.
  • Kampanya indirim kodları sadece Zoom IV Tab 7.0, Aristo Q Tab 7.0 (3G) tabletlerinde geçerlidir. Zoom IV Tab 7.0 119,90 TL’ye, Aristo Q Tab 7.0 ise 159 TL’ye satın alınabilmektedir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Garanti Bankası ve Piranha, gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Pegasus,  ING  Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir.
  • Bu kampanyadan Garanti Bankası iştirak ve personeli yararlanabilir.

Bayram Kredisi 2015 Garantiden

Bayram Kredisi 2015 Garantiden,kredi detaylarını sizler için sitemiz www.internetbankasi.org de yayınlaıdk ayrıntılar…..

Bayram öncesindeki tüm ihtiyaçlarınız için Garanti’den Bayram Kredisi’ne hemen başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Bayram’a özel %0,99 faizli 3.000 TL 9 ay ihtiyaç kredisinden veya diğer tutar ve vadelerde tüm kredi seçeneklerimizden yararlanmak için hemen başvurun.
Kredi riskinizi öğrenebileceğiniz KKB (Kredi Kayıt Bürosu) raporunuzu almak için tıklayın.

 

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Tahsis Ücreti(TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
3.000 0,99 9 ay 353,45 15 48,75 1,53 18,36
10.000 1,25 36 ay 361,52 50 155,00 1,59 19,08
20.000 1,19 36 ay 714,41 100 300,00 1,52 18,24

 

Gerekli belgeler için lütfen tıklayın.

%0,99 faizli bireysel ihtiyaç kredisi 15 TL tahsis ücretli olup, 3.000 TL tutar ve 9 ay vade için geçerlidir.Kampanya kapsamında 36 aya varan vadelerde, şubelerden 100.000 TL’ye, internet şubesinden 15.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Krediyle ilgili belgeleri imzalamadan önce tarafınıza masraf, ücret, komisyon ve kampanya koşullarına ilişkin bilgi formu verilecektir. İnternet şubesinden kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. İnternet şubesinden yapılan başvurunun onaylanması sonrasında krediyle ilgili belgeler görüntülenebilir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu,  gelir belgesi, SGK web belgesi veya gelir yazısı talep edilebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentemiz dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankamıza gelerek kredi işlemini tamamlaması gerekmektedir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

BAŞVURU:

Bayram Kredisi’ne

 

 • İnternet Şubesi kullanıcısıysanız İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden hemen başvurun kredi onayınızı alın. Size sadece kredinizi dilediğiniz gibi kullanmak kalsın.

Garantieden Bahar Kredisi 2015

Garantieden Bahar Kredisi 2015 nedir? Garantieden Bahar Kredisi 2015 ten nasıl faydalanabilirsiniz? Garantieden Bahar Kredisi 2015 hakkında tüm detaylar aşağıdadır…

Tüm ihtiyaçlarınız için Garanti’den Bahar Kredisi’ne hemen başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Farklı tutar ve vadelerde tüm kredi seçeneklerimizden yararlanmak için hemen başvurun.
Kredi riskinizi öğrenebileceğiniz KKB (Kredi Kayıt Bürosu) raporunuzu almak için tıklayın.

 

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Tahsis Ücreti(TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
10.000 1,16 36 ay 355,06 50 155,00 1,49 17,88
15.000 1,14 36 ay 530,44 75 225,00 1,46 17,52
20.000 1,09 36 ay 700,14 100 300,00 1,40 16,80

 

Gerekli belgeler:

Garanti’de Bireysel Destek Kredisi başvuruları çok kolay!

Üzerinde Vatandaşlık Numarası bilgisi yer alan Nüfus Cüzdanı ile kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Çalışma şeklinize göre istenebilecek ek belgeler aşağıdaki gibidir:

Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 aydan eski olmayan bir adet Güncel Bordro veya SGK sicil no, iş yeri sicil no, aylık net ücret ve maaşınızda haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ile  imza sirküleri

Emekli iseniz Emekli Belgesi: Emekli Tanıtım Kartı ve Emekli Aylığı Tahsis Belgesi / Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı

Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi / Güncel işletme hesap özeti

Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhası ve Yıllık Kurumlar Vergisi Beyannamesi

Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri: Kiraya Konu Gayrimenkul Tapusu, 2 yıldan eski olmayan Kira Kontratı ve 2 aydan eski olmayan bir adet Kira Tahsilatına İlişkin Belge

Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış Faiz Geliri Belgesi

Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösterir Belgesi

*Başvuru sahibinin SGK kaydının olmaması ya da doğrulanamaması durumunda veya ek gelir beyan etmek istiyorsanız gelir belgesi talep edilmektedir.

**Başvuru sahibi ücretli çalışan ya da serbest meslek sahibi ise, kredi başvurularında kefil koşulu aranmamakla beraber, şubeler uygun gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir. Kefilin de yukarıda listelenmiş belgeleri Banka’ya sunması gerekmektedir.

355,06 TL taksitli Bireysel ihtiyaç kredisi 10.000 TL tutar, %1,16 faiz ve 36 ay vade için geçerlidir. Kampanya kapsamında 36 aya varan vadelerde, şubelerden 100.000 TL’ye, internet şubesinden 15.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Krediyle ilgili belgeleri imzalamadan önce tarafınıza masraf, ücret, komisyon ve kampanya koşullarına ilişkin bilgi formu verilecektir. İnternet şubesinden kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. İnternet şubesinden yapılan başvurunun onaylanması sonrasında krediyle ilgili belgeler görüntülenebilir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu,  gelir belgesi, SGK web belgesi veya gelir yazısı talep edilebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentemiz dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankamıza gelerek kredi işlemini tamamlaması gerekmektedir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

Başvuru:

Bahar Kredisi’ne

 • Yandaki Başvur butonu ile
 • İnternet Şubesi kullanıcısıysanız İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden hemen başvurun kredi onayınızı alın. Size sadece kredinizi dilediğiniz gibi kullanmak kalsın.

Garanti Bankası Doğalgaz faturalarınıza 3 taksit ayrıcalığı 2014

Garanti Bankası Doğalgaz faturalarınıza 3 taksit ayrıcalığı 2014 nedir? Garanti Bankası Doğalgaz faturalarınıza 3 taksit ayrıcalığından nasıl faydalanabilirsiniz? Garanti Bankası Doğalgaz faturalarınıza 3 taksit ayrıcalığı 2014 hakkında tüm detaylar aşağıdadır.

31 Mart 2015 tarihine kadar Miles&Smiles Kredi Kartı ile yapılan doğalgaz faturası ödemelerine 3 taksit ayrıcalığı!

Kampanya Detayları:

 

 • 1 Kasım 2014 – 31 Mart 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Belirtilen tarih aralığında IGDAS veznelerinden ve www.igdas.com.tr üzerinden gerçekleşen işlemler için geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin önce katılım SMS’i göndermeleri gerekmektedir.
 • 01 Kasım 2014 – 31 Mart 2015 tarihleri arasında “GAZ” yazarak 3340’a SMS gönderen müşterilerin doğalgaz ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksitte ekstrelerine yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi ve Miles&Smiles MasterCard dahildir. Bonus Genç, Bonus Flexi, American Express Card kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır

 

Garanti Bankası Cep Şubesinden arzum.com.tr ye özel indirim

Garanti Bankası Cep Şubesinden arzum.com.tr ye zel indirim nedir? Garanti Bankası Cep Şubesinden arzum.com.tr ye zel indirimler nelerdir? Garanti Bankası Cep Şubesinden arzum.com.tr ye zel indirim hakkında tüm bilgileri internetbankasi.org de yayınladık aşağıda yer almaktadır.

17-30 Kasım  tarihleri arasında Cep Şubesi’ne giriş yapın, arzum.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde %30 indirim kazanın!

Cep Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra 1 Aralık’a  kadar cep telefonunuza gelecek kısa mesajda yer alan kampanya kodunu alışveriş anında kullanın, alışverişin tadını çıkartın.

 • 17-30 Kasım tarihleri arasında Cep Şubesi’ne giriş yapanlar arzum.com.tr sitesinde %30 indirim kazanacaktır.
 • Cep Şubesi’ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android, iPad ve BlackBerry 10 ve Windowa 8 uygulamalarından giriş yapılabilir. “Cepsubesi” yazılıp 3342’ye ücretsiz kısa mesaj gönderildikten sonra sms ile gelen kısa link’e tıklayarak da Cep Şubesi’ne ulaşılabilir.
 • İndirim kodları, Cep Şubesi’ne giriş yapanlara en geç 1 Aralık 2014 tarihine kadar kısa mesaj yoluyla iletilecektir, gönderilen kodlar 7 Aralık tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaranızı size en yakın Paramatik veya şubemizden güncelleyebilirsiniz.
 • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kuponu hakkı kazanabilir.
 • Kampanyada geçerli olan %30 indirim için minimum / maksimum alışveriş tutarı yoktur.
 • Kampanya kapsamındaki %30 indirim hakkı kişiye özeldir, devredilemez, herhangi bir diğer kampanya, indirim ve/veya indirim çeklerinin kullanılmasıyla birleştirilemez, nakit paraya çevrilemez
 • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata,  geç teslim, yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden  T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.

Garanti Bankası İnternetten Anında Kredi 2014

Garanti Bankası İnternetten Anında Kredi 2014 nedir ? Garanti Bankası İnternetten Anında Kredi 2014 ten nasıl faydalanabilirsiniz? Garanti Bankası İnternetten Anında Kredi 2014 hakkında tüm detayları internetbankasi.org de bulabilirsiniz

Krediye ihtiyacınız var ama kredi almak için vaktiniz mi yok?
İnternet Şubesi kullanıcısıysanız, kredi başvurunuzu İnternet Şubesi’nden yapabilir ve anında hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, www.garanti.com.tr aracılığıyla Garanti Bankası müşterisi olmasanız bile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz! Detaylı bilgiye Faiz ve Ücretler sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İhtiyacınız ne olursa olsun, Garanti’nin bireysel ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu;

 • Başvur butonuyla,
 • İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğiyle,
 • Cep Şubesi’nden
 • wap.garanti.com.tr’den
 • Paramatik‘lerden
 • 444 0 335 Tam Destek Hattı’ndan,
 • Cepte 3390’a kısa mesaj göndererek,
 • veya şubelerimizden yapabilirsiniz.

Dilerseniz, kredi risk durumunuzu İnternet Şubesi‘nden öğrenebilirsiniz.

 

Bireysel Krediler TL

 

Ürün 6 Ay 12 Ay 18 Ay 24 Ay 36 Ay 48 Ay
e-Kredi 0,95 1,64 1,69 1,69 1,35
Oto Kredisi 1,44 1,44 1,44 1,44 1,44 1,44
Bireysel Finansman Kredisi 1,34 1,34 1,34 1,34 1,34

 Maliyet Tablosu

 

Ürün Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Toplam Masraflar(TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
e-Kredi 10.000 1,35 36 ay 368,79 150 1,71 20,54
Oto Kredisi 20.000 1,44 36 ay 750,79 250 1,81 21,66
Bireysel Finansman Kredisi 80.000 1,34 36 ay 2.911,97 1.075 1,62 19,47

 

Hafta sonu  hiçbir banka şubesi açık değil, acil paraya ihtiyacım var, nereden bulabilirim diye düşünmeyin. Garanti’nin büyük yeniliği ile ihtiyaç duyduğunuz her an yerinizden bile kalkmadan destek kredisi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Garanti İnternet Şubesi’ne gelerek Başvurular adımından destek kredisini tıklamak. Başvurunuz onaylandıktan sonra belgelerinizi görüntüleyebilir anında hesabınıza geçen kredinizi kullanabilirsiniz.

Her ihtiyacınız için Garanti yanınızda!

İnternet Şubesi’ne giriş yapın, Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğinden başvuruya tıklayın, başvuru bilgilerinizi tamamlayın.

Kredinizin değerlendirilip olumlu sonuçlanmasının ardından yine başvurular adımından sözleşmelerinizi onaylayabilirsiniz. Bu işlemin ardından krediniz anında hesabınıza aktarılacak.
İnternet Şubesi’nden alınabilen krediler bireysel ihtiyaç kredisidir. İnternet Şubesi’nden yapılan başvurularda on beş bin türk lirası ve otuz altı ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. İnternet Şubesi’nden kredi kullanımının yapılabilmesi için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Garanti Bankası müşterisi olmak ve banka sisteminde başvuru sahibinin nüfus cüzdanı ve imzasının bulunması gerekir. Başvuru sahibinin sosyal güvenlik kurumu kaydının olmaması veya doğrulanamaması durumunda belge talep edilebilir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterimizin banka acentemiz dışında bir firmadan sigorta yaptırmak istemesi durumunda şubelerimize gelerek kredi işleminin tamamlanması gerekmektedir.
*Toplam masraflar kredi kullanımı sırasında alınacak Standart Hayat Sigortası kesintilerinden oluşmaktadır. Hayat Sigortası kesintisi kredinin %0,75’i oranında olup yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler ve sigorta masrafları dahil edilmiştir.
**Satın alınacak taşıtın kaskosunu Eureko’dan yaptıran müşterilerimiz için TL Oto kredisi faiz oranında %0,05 puanlık indirim yapılacaktır.
***Toplam masraflar kredi kullanımı sırasında alınacak tahsis ücreti ve Standart Hayat Sigortası kesintilerinden oluşmaktadır. Hayat Sigortası kesintisi kredinin %0,75’i oranında olup yaşa, cinsiyete ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Yıllık ve aylık toplam maliyet oranı hesaplamasına tüm vergiler ve sigorta masrafları dahil edilmiştir.