Etiket arşivi: DenizBank

2016 Denizbank Motorlu Taşıt vergisi kampanyası

2016  Denizbank Motorlu Taşıt vergisi kampanyasından kimler faydalanabilir? 2016  Denizbank Motorlu Taşıt vergisi kampanyası  hakkında detaylar sitemiz www.internetbankasi.org de buyrun..

denizbank-2016-mtv-kampanyasi

Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezası ödemelerinizi yapabilirsiniz

Alt Limit yoktur

Motorlu Taşıt Vergisi resmi son ödeme tarihi 31 Ocak 2016 olup, DenizBank 6 taksit kampanyasının geçerli olduğu son tarih 07 Şubat 2016’dır. 31 Ocak’tan sonra ödeme yapan müşterilerimiz gecikme zammından etkilenecek ancak DenizBank 6 taksit kampanyasından faydalanabilecektir.
01 Ocak – 07 Şubat 2016 tarihleri arasında Tüm DenizBank Bireysel kredi kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr , 4440800, DenizBank internet şubesi ve DenizBank şubelerinden yapılan Motorlu Taşıtlar ödemelerine 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
ATM’den yapılan ödemeler taksitlendirilmeyecek olup hesap özetine peşin işlem olarak yansıyacaktır.
Kampanyaya Netcard’lar ile sanal Bonus Card’lar da dahildir.
Kampanyaya PTT bonus kartlar dahil değildir

 

MTV ödemenizi 31 Ocak 2016 tarihine kadar İşletme Kartınız ile yapın, peşin fiyatına 6 taksitle ödeme fırsatını kaçırmayın! 444 0 804 KOBİ İletişim Merkezi’nden, DenizBank AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan, DenizBank Şubeleri ve Gelir idaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr web adresinden İşletme Kartınız ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında İşletme Kart ile yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde 6 taksit yapılacaktır.
 • Bir müşteri toplamda en fazla 50 araç için 6 taksit kampanyasından yararlanabilir.
 • Yapılan ödeme, İşletme Kart ekstresine 6 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Tüm asıl ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanacaktır.
 • DenizBank herhangi bir anda kampanya süresini, şartlarını, içeriğini değiştirebilir, güncelleyebilir ve kampanyayı sona erdirebilir.

Emeklilere Özel Kampanya 2014

Emeklilere Özel Kampanya 2014 nedir? Emeklilere Özel Kampanya 2014 ten nasıl faydalanabilirim? Emeklilere Özel Kampanya 2014 hakkında tüm detayları sizler için sitemizde yayınladık buyrun www.internetbankasi.org

DenizBank, Emekli Bankacılığı ile birçok bankacılık ürünü ve hizmetlerinde farklılaşarak emeklilerimizin hayatlarına değer katmayı hedefliyor. Emekliliğinizin keyfini çıkarmanız için “Emekli Bankacılığı”ile yanınızdayız.

İster sayısı 700’ü aşkın şubelerimizden birine uğrayarak ister PTT’den alacağınız E-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr/basvur sayfasından maaşınızı DenizBank’a kolayca transfer edebilirsiniz.

Size özel kampanyalarımızı aşağıda görebilirsiniz.

 

Emekli maaşını Deniz’e transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi 300 TL!

Maaşını bankamıza taşıyan emeklilerimize 200 TL nakit, fastPay uygulamasını indiren emeklilerimize ek 50 TL, Emekli Bonus kredi kartı sahibi olan emeklilerimize ise 50 TL daha Bonus hediye ediyoruz

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 12/09/2014 – 28/11/2014 arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından 28/11/2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 01/03/2015 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK) emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.
 • Kampanya öncesinde Kurtaran Hesap sahibi olan emekliler, 01/03/2015 tarihine kadar maaş aktarımını gerçekleştirmeleri durumunda nakit ödülden yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına 200 TL nakit hediye tutarı yatırılacaktır. Ödül kazanan bu emeklinin ilk maaşının yatacağı tarihe kadar; fastPay uygulamasını indirmesi ve kayıt olması durumunda fastPay cüzdanına ek 50 TL, Emekli Bonus veya Afili Bonus başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan emeklilere 01/03/2015 tarihine kadar kartı ile harcama yapması durumunda ek 50 TL Bonus kartına ödül olarak yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılan ve maaşı DenizBank hesaplarına yatmaya başlamadan önce ilk kez Afili Bonus veya Emekli Bonus sahibi olan ve kredi kartından harcama yapan emekliler ek 50 TL bonus avantajında faydalanabilecektir. Kampanya öncesi herhangi bir Denizbank Kredi kartı sahibi olan ve/veya kampanya tarihleri içinde kredi kartını kapatan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Bu kampanyaya SGK’dan aylık 600 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlar katılabilecektir.
 • Kampanyadan sadece SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi ve emeklinin vefatı nedeni ile maaş bağlanan eşi faydalanabilecektir. Yetim maaşı alan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Mevcutta Emekli Maaşını DenizBank’tan alan veya bu kampanya öncesinde düzenlenen emekli maaş aktarım kampanyalarından birine başvurmuş olan emekliler bu kampanya kapsamına dahil edilemeyecektir.
 • Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl (36 ay) DenizBank aracılığı ile alması gerekmektedir.
 • Belirtilen süreden önce müşterinin herhangi bir sebeple maaşını farklı kuruma taşıması, maaşının herhangi bir nedenle kurum tarafından kesilmesi veya acil nakit ihtiyaçları için açılacak olan Kurtaran Hesabını kapatması durumunda yazılı bildirime gerek kalmaksızın verilen toplam ödül tutarının, taahhüdün yerine getirilemeyen süresi ile kıstelyem yapılarak, taahhüdün yerine getirilemeyen süresine isabet eden kısmı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında Afili Bonus veya Emekli Bonus ile 50 TL Bonus kazanan müşteriler ile 50 TL fastPay ödülü kazanan müşterilerin 36 ay süre ile sahip olduğu ürünü iptal ettirmemelidir. İptal edilmesi durumunda verilen ödül tutarının, yazılı bildirime gerek kalmaksızın taahhüdün yerine getirilemeyen süresi ile kıstelyem yapılarak, taahhüdün yerine getirilemeyen süresine isabet eden kısmı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan ve ödül kazanan emekli müşterilere toplam ödül tutarı ile sınırlı olmak üzere ayrı bir kurtaran hesap limiti (Proje KMH) tahsis edilecektir. Söz konusu bu limit sadece emeklinin beyanını yerine getirmemesi durumunda verilen ödülün geri alınması aşamasında kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Banka, kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde, Kurtaran Hesap ve kredi kartı tahsis edilmesini uygun gördüğü müşterilere, kurtaran hesap açmak, kredi kartı vermek, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.
 • DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.
 • Kampanya başvurusunun geçerli sayılabilmesi için DenizBank şubelerinden başvuru formu doldurulması gereklidir.
Emekli Bonus ile İndirimli Alışveriş Fırsatı

DenizBank Emekli Bonus kart sahipleri alışverişlerinde Emekli Bonus kartlarını kullandıklarında anlaşmalı işyerlerinde anında indirim kazanıyor.

Emekli Bonus indirim noktaları için tıklayınız.

Denizbank Bonus 2014 Ocak dönemi mtv kampanyası

Denizbank Bonus 2014 Ocak dönemi mtv kampanyası nedir? Denizbank Bonus 2014 Ocak dönemi mtv kampanyasından nasılfaydalanablirsiniz? Denizbank Bonus 2014 Ocak dönemi mtv kampanyasını sizler için sitemiz www.internetbankasi.org de yayınladık buyrun detaylar aşağıdadır.

MTV ödemenizi DenizBank Şubeleri’nde, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ile www.gib.gov.tr‘de kredi kartınızla veya DenizBank ATM’lerinde banka kartınız ile yapın, Autowax’tan aracınıza özel süper fırsatları kaçırmayın!! Üstelik HGS etiket veya OGS cihaz bedeli hediye!!

AçıkDeniz kaydınız olmasa bile “Kartlı Giriş” butonuna tıkladıktan sonra, kart bilgileriniz ile AçıkDeniz’e giriş yaparak MTV ve TPC ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

 • 01 Ocak– 31 Ocak 2014 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, DenizBank ATM ve Şubelerinde, DenizBank Bireysel Kredi Kartları ve Denizbank Banka Kartları ile www.gib.gov.tr üzerinden gerçekleştiren tüm bireysel müşterilerimiz.
 • 01 Ocak-31 Ocak 2014 tarihleri arasında OGS başvurusu yapan müşterilerden cihaz bedeli otomatik olarak tahsil edilecektir. İade işlemi Şubat ayı içerisinde müşterilerin kredi kartlarına bonus veya hesaplarına iade olarak yapılacaktır.(Sadece bireysel müşteriler yararlanabilecektir)
 • AUTOWAX firması tarafından DenizBank müşterilerine sağlanan fırsatlar
  • Boya Çizik Giderme, Parlatma ve Koruma “Gold” uygulaması 400 TL yerine sadece 185 TL!!
  • Detaylı antibakteriyel hijyenik iç temizlik 350 TL yerine sadece 175 TL!!
  • Detaylı motor temizleme ve koruma 80 TL yerine 45 TL!!
  • Ayrıca Çizik Giderme, Boya Koruma ve Detaylı İç Temizlik İşlemi yapılan araçlara Ozon ile araç içi ve klima dezenfektasyonu 100 TL yerine HEDİYE
  • %35 indirim verilecek diğer işlemler için tıklayınız.
 • İndirimlerden faydalanmak için ödeme yapıldığına dair dekontların yetkili bayilere gösterilmesi yeterlidir.
 • İndirimler 31.03.2014 tarihine kadar aşağıda belirtilen yetkili bayilerde geçerlidir.
 • Denizbank ve Autowax gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kampanya Denizbank ve Autowax’ın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Denizbank 2013 Cebimde Kredi Ramazan Kampanyası

Denizbank 2013 Cebimde Kredi Ramazan Kampanyası hakkında tüm detayları sitemiz www.internetbankasi.org de yayınladık

 

Cebimde Kredi ile Hayat Deniz’de Güzel

Bayrama özel 77 TL’den başlayan taksitlerle masrafsız 60 aya varan vadelerle kesin onaylı kredi!

Üstelik kredi cevabınız 5 dakika içerisinde cebinizde!

Cebimde Kredi’nin Özellikleri

 • 77 TL’den başlayan taksitler
 • Dosya masrafı yok!
 • Evrak yok, kefil yok!
 • Hızlı başvuru

Her Derde Deva Cebimde Kredi ile Hayat Deniz’de Güzel

 

Üstelik kredi cevabınız 5 dakika içerisinde cebinizde!
Cebimde Kredi’nin Özellikleri
77 TL’den başlayan taksitler Dosya masrafı yok! Evrak yok, kefil yok! Hızlı başvuru Her Derde Deva Cebimde Kredi ile Hayat Deniz’de Güzel

Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı Toplam Masraf Aylık Maliyet Yıllık Maliyet Oranı
3,500 TL 60 1.69% 63 TL 2.10% 25.24%
10,000 TL 12 1.39% 38 TL 1.73% 20.75%
10,000 TL 36 1.59% 90 TL 1.96% 23.57%
10,000 TL 60 1.69% 149 TL 2.09% 25.08%
*Üst limit 15.000 TL, maksimum vade 60 aydır. Banka, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz oranını değiştirme, kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Tabloda yer alan “Toplam Masraf”, hayat sigortası ve vergilerden oluşmakta olup aylık/ yıllık maliyet oranlarına dahil edilmiştir. Hayat sigortası primi 35 yaş erkek için hesaplanmıştır. 77 TL taksit 3.500 TL 60 ay için geçerli olup ilk 6 ay taksitler 77 TL, sonrakiler 106.09 TL’dir. Son tarih 6 Ağustos 2013.
Kredi Türü Faiz Oranı Dosya Masrafı
CEBİMDE KREDİ 12 ay 1.39% 13-48 ay 1.59% 49-60 ay 1.69% 0 TL

Faiz oranı ve maliyetleri öğrenmek için tıklayın.

DenizBank Bonosu ve Tahvili 2012

 

Banka Bonoları, bankaların borçlu sıfatıyla düzenleyip, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından kayda alınmasını sonucunda ihraç ederek iskonto esasına göre sattıkları menkul kıymetlerdir.

Özel sektör tahvilleri bankalar veya diğer anonim şirketler tarafından çıkarılan borçlanma senetleridir.

Özellikleri

 • Banka bonoları iskontolu olarak ihraç edilen vadesi bir yıldan kısa olan menkul kıymetlerdir. Özel sektör tahvilleri ise iskontolu veya kuponlu olarak ihraç edilen vadesi bir yıldan uzun olan menkul kıymetlerdir. Kuponlu tahviller, sabit ve değişken faiz ödemeli olarak ihraç edilebilirler.
 • Vade sonuna kadar elde tutulduklarında, belirli bir getiriyi garanti ederler.
 • İkinci el alım-satım yapmak mümkündür. Vade sonu beklenmeden yatırım nakde çevrilmek istendiğinde o günün piyasa koşulları baz alınır. Kote edilmesi durumda İMKB Tahvil ve Bono Piyasası’nda işlem görebilirler.
 • Dar ve tam mükellef gerçek kişiler için bankalar tarafından ihraç edilen TL cinsi banka bonoları ve tahviller üzerinden elde edilen alım satım kazançları ve faiz gelirleri %10 oranında stopaja tabidir
 • Mevduat ve Hazine Bonosu / Devlet Tahvillerine kıyasla daha yüksek getiri imkanı sunar. Mevduata göre %5’lik stopaj avantajı söz konusudur.
 • Hazine Bonosu ve Devlet Tahvillerine kıyasla ek getiri imkanı sunar. Banka Bonolarının ve Tahvillerin fiyatına baz teşkil edecek “Gösterge Faiz” oranı, T.C. Hazine Müsteşarlığı tarafından ihraç edilmiş DİBS-Devlet İç Borçlanma Senetleri baz alınarak hesaplanır. Bankalar ve şirketler ihraç ettikleri bono ve tahviller için yatırımcılara DİBS’lerin faiz oranının üzerinde bir “ek getiri oranı” sunmaktadır. Her banka ve şirket, gösterge DİBS faiz oranının üzerinde belirli bir ek getiri oranını yatırımcılara ödeyeceğini taahhüt eder ve belirlediği ek getiri oranını halka arz öncesinde yayınladığı sirkülerde ilan eder.

Nasıl İşlem Yapabilirim?

DenizBank tarafından açıklanan halka arz dönemlerinde şubelerimiz ve İnternet Bankacılığı üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

İzahname ve Sirküler için tıklayın.

Denizbank ŞifreTek Mobil

Denizbank Şifre Tek Mobil nedir? Denizbank ŞifreTek Mobil hangi telefonlarda uygulanır? Denizbank ŞifreTek Mobil hakkında ayrıntılar aşağıdadır buyrun…Denizbank ŞifreTek  Mobil artık cep telefonlarınızda

 

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı işlemleriniz için her defasında “Yeni ve Tek Kullanımlık” şifre üreten, “ŞifreTek Mobil” uygulaması cebinizde!

iPhone, Android, Java veya BlackBerry cihazlarına ücretsiz olarak indirerek birlikte kullanabileceğiniz uygulama ile şifrenizi her zaman yanınızda taşıyabilir; işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemi AçıkDeniz İnternet Bankacılığı’ndan gerçekleştirmek için; giriş yaptıktan sonra Güvenlik Yönetimi/ ŞifreTek/ Başvuru/ ŞifreTek Mobil adımından kullandığınız cihazı seçerek cep telefonunuza gönderilen SMS ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ŞifreTek Mobil in Faydaları:

 • Uygulama ile şifrenizi hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturarak AçıkDeniz İnternet Bankacılığı girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • ŞifreTek Mobil ile ürettiğiniz şifre tek kullanımlık olduğu için size özeldir.
 • Hem cihazınız üzerinden erişebileceğiniz uygulama, hem de üreteceğiniz şifreler için hiçbir ücret ödemezsiniz.
 • Uygulama üzerinden tek tuşla dilerseniz AçıkDeniz İnternet Bankacılığı sayfasına ulaşabilir; dilerseniz 444 0 800 AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.
 • Üstelik hem cihazınız üzerinden erişebileceğiniz uygulamaya, hem de üreteceğiniz şifrelere hiçbir ücret ödemezsiniz.

İndirme Seçenekleri:

Link Olarak indirme

ŞifreTek Mobil iPhone uygulamasını bilgisayarınızda yüklü olan iTunes programı ile indirmek için tıklayınız.

 

 

Barkot Olarak İndirme:

barcode

ŞifreTek Mobil iPhone uygulamasını cep telefonunuza indirip kurmak için telefonunuza barkodu okutunuz.

 

Uygulamayı QR Code ile cep telefonuna indirebilmeniz için cep telefonunuzda QR Code Reader programının yüklü olması gerekmektedir.

iPhone uygulamalarını bilgisayarınızdan indirebilmeniz için bilgisayarınızda iTunes programının yüklü olması gerekmektedir.

ŞifreTek Mobil Android uygulamasını bilgisayarınız üzerinden indirip kurmak için tıklayınız.